Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakolyoknek hova kell ani...

Geza1980 kérdése:

Kutyakolyoknek hova kell ani a kotelezo oltasokat, bőr ala vagy izomba kosz?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd a dokitokat, ő pontosan tudja. Meg oda is adja ahova kell.
2014. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a doki tudja beadni, kitapogatja mindig. te ne próbálkozz:) mivel van, hogy puklisodik nekik oltás után, én az izomra tippelnék:S
2014. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, kimaradtál erről az óráról az állatorvosin?
2014. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Van amelyiket subcutan és van amelyiket intramuscularis.De ezt nyilván mindenki tudja,aki orvosnak tanul,ezért adja be csak egy diplomás állatorvos.

Azokat onnan ismered fel,hogy a nevük előtt van a Dr. és állatorvosi rendelőben dolgoznak.

2014. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
roh adjatok meg a ku rva okos hul ye valaszaitokkal
2014. jan. 24. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:

A nyelvtankönyv is csodákra képes,mert írni nem nagyon tudsz.


Az állatorvos beadja neki a kötelező oltásokat,más nem adhatja be.Az állatorvos pedig tudja hova kell adni.

2014. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most miert piszkaljatok? lehet h csak kivancsi volt. mellesleg azert irt helytelnul mert szitkozodott es gondolom h ne modaraljak ki, vagy h is van ez. amugy meg igazatok van, euban csak orvos adhatja be es jobb is, m lehet bajt okozni azzal ha barki csak ugy szurkalja a kutyat, meg is olheted akaratodon kivul. de amugy meg en konkretan nem vagyok allatorvos, mexicoban elek es bizony injekcioztam kutyat, amikor a harmadik vilagban elsz es menhelyeknek segitesz es egy olyan orszagban ahol nincsenek torvenyek es nincsenek betartva azok sem amik leteznek, bizony barki olthat kutyat, nekem elmagyaraztak, utananeztem alaposan. egy olyan orszagban pl ahol vegtelen nagy a koborkutyak szama, a beteg elhagyott vagy akar gazdas de az utcan elo kutyak hemzsegnek, kegyetlenul kinozzak oket, arammal verik agyon a gyepin, ott bizny a menhelyek azok az emberek akik mndent feladnak azert hogy ezeken a kutyikon segitsenek biony nincs az a luxus h ezek a menhelyek mnden apro csepro dologhoz egy alaltorvost fizessenek es hivjanak. nem a kerdezot vedem, m nem tudom hova akart kilyukadni a kerdessel, de lehet h semmi rossz szandeka nem volt vele. es ha belegondolok h engem is igy fikaznanak mert ilyen kerdezek v mert en nem vagyok allatorvos es szurtam mar kutyust azert azt rossz neven vennem:)
2014. jan. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó...a "kedves" kérdezőnek is 3 mp-be telik a google-ba megkeresni a kérdésre a választ.

A helyesírásra meg nem kifogás semmi.Én bármilyen idegesen is képes vagyok helyesen írni,de gondolom csak én vagyok ilyen csodálatos,mindenki más hibásan ír,amint ideges.


Ráadásul,volt hasznos válasz is,mivel azt sem írta le,hogy milyen oltásra gondol "kötelező" alatt...Volt rá válasz,az oltástól függően kell beadatni,amit állatorvos végez el.



Ja,és majdnem biztos vagyok benne,hogy a kérdező nem Mexikóban él,tehát maradjunk annál,hogy az orvos beadja majd oda,ahova kell.

2014. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!