Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék pár dolgot adományoz...

Szeretnék pár dolgot adományozni kutyamenhelynek. Hol vannak nagyon vacak állapotok?

Figyelt kérdés

Sajnos ma eltávozott a kutyám az örök vadászmezőkre és szeretném a megmaradt, nagyon jó állapotú dolgait elajándékozni egy menhelynek. Alvótepsi, matrac, szép törülközők, itató és etetőtálkák és van pár megkezdett gyógyszerem is (antibiotikumos szemkenőcs - tiszta!, Milgamma idegvédő, Diazepam desitirin végbéloldat epilepsziás rohamok esetére...). Akár futárral is szívesen elküldöm, csak nem tudom, kinek lenne rá a legnagyobb szüksége... Budapesten belül személyesen is el tudnám vinni.


Okoskodó és rosszindulatú válaszokat nem kérek, épp elég vacakul érzem magam ...



2014. jan. 23. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, tudom min mész keresztül. Szeptemberben veszítettem el a kutyámat, én is sok-sok roham után :(

Neki már semmi nem fáj!

2014. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom a te kutyusodat is. És köszi, nagyon kedves vagy :) Igazából én is tudom legbelül, hogy jobb neki így, mert már nincsenek fájdalmai,süket is volt vak is, felkelni se tudott, magánál se volt már teljesen... de 18 évig volt velem és na, már most baromira hiányzik a kis zsivány :,)
2014. jan. 24. 01:15
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az Illatosra vinném, az önkormányzat nem szórja őket bő kézzel... Mégis ők azok, akik kötelezően befogadják a talált kutyákat. Én nekik adnám.
2014. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!