Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek akkor ha eladtunk...

Mit tegyek akkor ha eladtunk egy 10 hetes kan boxert és a vevőt nem érjük el a kutya után se üzenettel se hívással, félek hogy rossz embernek adtuk oda nem szeretném hogy baja essen?! Kérem segítsen az aki tud!

Figyelt kérdés
boxer , kiskutya , SOS ,
2014. jan. 24. 16:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
86%
Ez hülye.
2014. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Már elnézést a kérdésért, de miért akarod elérni? Lehet külföldön van, vagy valaami ilyesmi. Nem tudom, miért akarod mindenképpen elérni őt. A kutyát megvette, az övé. Ennyi.
2014. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
semmi de én csak anyukámnak szeretnék segíteni hogy megnyugodjon de tök mind 1
2014. jan. 24. 17:11
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ha nincs szerződés akkor gyakorlatilag azt csinál a kutyával amit akar. Ha agyonelleti akkor agyonelleti, a éhezteti akkor éhezteti, ha veri, akkor veri. Nektek innentől semmi közötök hozzá, az ő tulajdona, és mivel nem volt szerződés így semmiféle elszámolással nem tartozik felétek. Törődjetek bele, ez a kutya már elveszett... És ne legyen több kiskutya!
2014. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tudom csak azért rossz
2014. jan. 24. 17:35
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán azelőtt kellett volna ezen gondolkodni,mielőtt szaporítani kezdtetek.Meg lehet nagyon könnyen előzni a hasonló problémákat:a kölykök árából elviszitek a szukát ivartalanítani.

Ha az eladott kicsi rossz helyre került,ti tettétek tönkre az életét.

2014. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!