Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak? Járt...

Lehet baja a kutyámnak? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Ma séta közben a bokrokban ürüléket talált a kutyám, emberit, valószínűleg hajléktalanét, és mire odaértem, szép mennyiséget felnyalt belőle (híg ürülék volt). Nem tudom, ilyenkor lehet-e baja, a hajléktalanok mindenféle fertőzést hordoznak. Ha valakinek van tapasztalata, kérem írja meg.
2014. jan. 25. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik kutyám is többször felevett már emberi fost. Szerencsére nem lett baja. Bélfertőzést kaphat, de azért ez ritka, főleg, ha rendben van az immunrendszere és az emésztése. Féreghajtás nem árt, ha mostanában nem volt, kb. két hét múlva.
2014. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hello mindenki! 2 nap után olyan hasmenés jött a kiskutyámra, h rögtön vittem dokihoz. Sajnos egyre többször tapasztalnak ilyet,és tényleg vmi bélfertőzése lett,gyógyszert kapott,és szigorú diéta van,szerencsére sokat iszik,féregtelenítőt is adok neki. Nagyon vigyäzzatok a kutyusaitokra! És még egyszer köszi a válaszokat!
2014. jan. 28. 22:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. Remélem felépül. Jobbulást neki!
2014. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,már jobb kicsit,ma még hányt,de végre evett is.
2014. jan. 31. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!