Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha csak főtt ételt enne a...

Ha csak főtt ételt enne a kutyám, elsorvadnának a rágóizmai?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyrészt áttérni tápról a főtt ételekre, csak nem tudom, hogy ez hosszú távon nem káros-e ilyen téren.

Nyers húsokat és csontot nem adhatok neki.

Tápot néha kapna csak, amikor nincs időm külön főzni.


2014. jan. 25. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehetni ehet, csak az a baj vele, hogy abból nem kapja meg a kellő vitamin és ásványi anyag szükségletet, úgy mint az ember sem.
2014. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A zöldségeket kapná nyersen is lereszelve, meg gondoltam pluszban egy komplex táplálékkiegészítőre.
2014. jan. 25. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem adhatsz neki nyers húst és csontot?
2014. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok...a nyers etetésnél nincs nagyon jobb ha van időd elkészíteni.
2014. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy visszatérő problémája az állkapcsával és ha nagyon megerőlteti (pl. keményet rág) gondok vannak vele és nem tudja rendesen kinyitni a száját. Úgyhogy sajnos kilőve a csont meg a rágós nyers húsok. Ha néha adok neki egy kis csirkemellet nyersen, azzal semmi gond nincs, de az egy kicsit egyoldalú lenne.
2014. jan. 25. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
nem a rágóizmai sorvadnak el, mert azokat attól még használja mikor mozgatja az állkapcsát, hanem a fogai mennének tönkre.
2014. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan kéne etetnem? Maradjak a tápnál?
2014. jan. 25. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy rágójáték amit használ, és probléma megoldva :)
2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!