Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A border collie-k burokban...

A border collie-k burokban születnek?

Figyelt kérdés
Van 1 border colliem ami várhatoan jövő hétvégén szül. Egyedül megtud szülni v segitség kell neki?
2014. jan. 25. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na igen...

Nem tudnátok most ultrahangra vinni? Akkor tudnátok, hogy hány kutya várható és mégiscsak megnyugtatóbb lenne a dolog.

Persze még akkor is felléphet sokféle komplikáció, de mégis jobbak lennének az esélyeitek.

2014. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk (csak úgy mellékesen) nem tudom honnan fogjátok tudni, hogy megvan-e az összes kicsi ha eddig UH-n se voltatok. Mert lehet megellik a szuka 8 kölyköt, utána azt mondja, hogy b_sszus, a maradék 3-ra már nincs erőm, úgy kifáradtam. Ti meg örültök magatoknak, hogy "Dejó Buksi megellett magától, ezek a hülye gyakorikérdésesek nem is értem mit parádéztak, na de most menjünk aludni a sok izgalomtól álmos lettem." Reggelre meg Buksi alulról szagolja az ibolyát, mert kapott egy jó kis hullamérgezést. Aztán ha esetleg elviszitek a holttestet az állatorvoshoz (mert ő az UH gépet nem tudja elvinni a falu végére kiskocsival), akkor kiderülhet majd, hogy hupsz, hát itt 11 kölyök volt, nem is 8... Hupsz. Ennyi volt a kutyátok élete. Igen. Ennyin múlhat. És ez csak egyetlen egy lehetőség a sok közül.
2014. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!