Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer és az amstaff mennyire...

Hegedus Mate kérdése:

A boxer és az amstaff mennyire kedvelik a vizet (és nem inni) hanem úszni benne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nekem boxer volt már 3 is és nem akart egyik sem bemenni a vízbe. A szomszédnak pedig vagy 10 amstaff-ja van ( szaporító) de a kerti tavukat csak inni látogatják az amstaffok.
2014. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze a fajtához!

Szoktatás kérdése minden.


A labradornak elvileg vízimádónak kéne lennie, de ismerek egy csomó labit,akik félnek a víztől.Miért? mert a gazda nem szoktatta a vízhez kölyök korában.


Ha már kölyök korban hozzá szoktatod őket a vízhez akkor nem lesz gond.De majd csak 1 éves korukban látnak vizet elsőnek akkor ne csodálkozz ha félni fognak.

2014. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mi boxerunk magától megy a vízbe.
2014. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem amstaffom van,nem szaporítós 20 ezres,hanem törzskönyves fajtatiszta kutya és az első perctől kezdve imádja a vizet.


Barátnőmék boxer kutyája hasonlóan imádja,ő is tk-es jól nevelt és megfelelően szocializált kutya.


Szerintem a szocializációs és a szoktatás a kulcsa,de nem árt,ha nem a szomszédtól veszed 15 ezeré,aztán vagy olyan lesz,mint aminek mondják vagy nem...Arról nem is beszélve,hogy messze nem fajtatiszta.

2014. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen fajtiszta vagy mi van nem tudom most hova lyukadtál ki..xd
2014. jan. 26. 10:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolótól kérdezem!

A staffid és a barátnőd boxerja jól kijönnek?

2014. jan. 26. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:

A staffim mindenkivel kijön,és barátnőm boxerja is.Kölyök koruk óta szocializálva vannak,kutyaiskolába jártak barátnőmék,és nem utolsó sorban jó helyről származnak a kutyák.


(Tenyésztőtől,így az idegrendszer stabilitása garantált,nem csak szóban rámondták,hogy "nincs baja")

2014. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem boxerem van most de volt sztaffim is nagyon szeretik a vizet es egymast is kicsi koruktol ha eggyûtt tartod akkor össze szoknak es nincs baj velük
2014. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!