Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves yorkshire...

Van egy 2 éves yorkshire terrier kutyánk, hogyan tudnánk megnevelni hogy ne a betonra végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Minden reggel a betonra sz@rik. most mivel esett tegnap a hó így beengedtük a kazánházhoz és reggelre oda sz@rt, ha kint alszik az udvaron akkor is reggelre ott van a sz@r a betonon, a másik kutya az a földre sz@rik és az a kazánházhoz se sz@rik be. a yorkshire kutya az kb 2 hónapja van meg. mit lehetne vele kezdeni?
2014. jan. 25. 18:33
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
csak az a probléma hogy az éltelében nem volt rajta nyakörv meg póráz. a nyakörvet most már megszokta, de a pórázt azt még nem. nem sétál pórázon de az a probléma hogy csak pénteken jövök haza és hétfőn megyek vissza a kollégiumba és így nincs rá alkalmam hogy napi kétszer elvigyem sétálni :S
2014. jan. 31. 17:25
 42/50 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem minek kellett mégegy kutya, ha egyre se volt idő...
2014. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
azé hogy legyen
2014. jan. 31. 17:30
 44/50 anonim ***** válasza:
Akkor meg takarítsatok! Ti sem foglalkoztok velük, ők se foglalkoznak a ti problémáitokkal. Jól teszik.
2014. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
hát te is csak azért vagy a világon hogy többen legyünk...
2014. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

úgy hittem hogy ez az oldal azért van hogy a kérdésemre válaszoljanak a válaszolók. hát a kérdésemre nem válaszolt senki, nem azt kérdeztem hogy vigyem e sétálni vagy hogy legyen éjjel nappal a házban...

ilyen hidegben bent alszanak éjszaka a házban, napközben pedig a garázsban vannak ahol van egy bála turkálós ruha. nem fáznak ők.

2014. jan. 31. 17:39
 47/50 anonim ***** válasza:
Ááá, csak 4 oldalon keresztül írtuk mit csinálj, az már a te bajod ha nem fogadod meg a tanácsokat. Hát akkor takaríts ha az könnyebb, de akkor ne sírjon a szád.
2014. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
hát ti teljesen idióták vagytok! szinte mindannyiótok ugyanzt írta hogy vigyem sétálni, de nem ezt kérdeztem, a 4 oldalon keresztül baromságokat írtatok és felelsleges dolgokat olyanokat amiket nem is kérdeztem, de a kérdésemre nem jött válasz ennyi
2014. jan. 31. 18:46
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, tapsold meg magad aztán old meg ahogy akarod akkor.
2014. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed: hogy érjem el hogy ne a betonra sz***rjon a kutyám?

A megoldás: vidd el minden nap sétálni, hogy az utcán elvégezze a dolgát és a kertbe ne menjen semmi.

Ott a kérdés, és a válasz is a kérdésedre. Ha nem tudod értelmezni, akkor nem mi vagyunk a gyökerek.

2014. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!