Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szerintetek a 1,5 éves...

Zozonrg kérdése:

Milyen szerintetek a 1,5 éves Amerikai staffordshire terrierem?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 26. 09:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
26%
Szerintem nagyons szép.*.* Látszik hogy szoktátok dolgozatatni de még szerintem kéne.: ) a Kutya 2,5 éevs koráig fejlödik sok sikert.:)
2014. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Lehetne még rágatni,meg gumit húzatni.De szép.
2014. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok egy staff rajongó, de ő tetszik. Még bőven van idő egy kicsit izmosítani, úgyhogy majd egy év múlva is kérünk róla képet :)
2014. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Hát sosem értettem,miért kell ilyen szegecses nyakörvet rakni a staffikra,pitekre...az átlag ember egyébként is vérengző emberevő szörnynek tartja,ezzel csak fokozni lehet a látszatot.


Egyébként úgy néz ki,mint egy kutya.Extrát nem látok benne,amióta ekkora divat lett az amstaff és a 80%-a nem kennelből van persze,azóta kb. mind ugyanúgy néz ki,tucat kutyák lettek sajnos.


Szép,mint egy átlag amstaff,de egy vadidegennek nincs benne semmi különleges.Neked nyilván van,mert te ismered is.

2014. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát, szerintem nem tk-ves.

Ismerősöm staffja, aki tk-ves, anélkül hogy húzatná meg minden sokkal izmosabb, és szebb. Képet nem rakok be róla, mert nem szeretném, hogy véletlen olvassa, és viszont lássa a kutyáját, de az a kutya valami hihetetlen mód szép, pedig nem rajongok az ilyen kutyákért.

A tied is szép, meg jól néz ki, de annak a nyomába se ér.

Annyit segítek,hogy ennek az ismerősnek innen van a kutyája, és a kutyáink menüpont alján a büszkeségeink közt ott van a kutya képe.

Nem kell mondani, melyik, mert minden látszik hogy nem átlagosak.

[link]

2014. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sippara ***** válasza:
63%

Nem tetszik, sőt. Egyrészt a nyakörve árulkodik róla, hogy a gazdája farokhosszabbítónak vette (ezzel ugyanis se játszani, se futni, se bármilyen más kutyával szocializálódni hagyni nem lehet a kutyát,mert balesetveszélyes), a válla szörnyen néz ki, el is van hízva ez alapján a kép alapján, izmokat meg nem tudom, ki hol látott, de egy jól izmolt másfél-két éves staff ÍGY néz ki: [link]

Nekem a feje is nagy, de ez már nyilván szem.szoc. probléma :)

2014. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A nyakörvet a párom választotta neki!A papírra nincs ráírva sehol,hogy törzskönyv,ez csak a köznyelvben létezik,"Származázi lap" a neve.A Lord of Lords kennelből van és valóban nem előnyös képet töltöttem fel.itt egy másik: [link] Nem farokhosszabításnak van,mert ahoz elég drága és 15 éve vágytam rá,még azelőtt,hogy divat lett volna. Mivel az utcán csak szaporítós kutyákkal találkozok szeretttem volna tudni,mit kell rajta edzeni,hogy szebb legyen.Amúgy még nem teljesen kifejlett.
2014. jan. 26. 13:25
 8/14 sippara ***** válasza:
Na így egy fokkal jobb (fejre), de a tartást és a kikötést most sem értem, a nyakörvről nem is beszélve.
2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sétálni vitten és le szerettem volna fotózni ezért ki kellett kötnöm.Nem tudom távolról lefotózni segítség nélkül,mert annyira ragaszkodó és bújós,hogyha legugolok fotózni túl közel jön.Akkor csak az orra lenne benne.Előtte evett amúgy és egy kicsit tele a hasa.
2014. jan. 26. 13:45
 10/14 Firestorm ***** válasza:
100%

Szerintem szép kutyus.


Az enyémnek is van szögese,de csak az erdei séták alkalmával használjuk,hogyha kóbor kutyákkal futnánk össze,akkor ha bármi baj történik a torkát ne tudják megfogni.Bár,ha ilyen történne biztos próbálnánk minél jobban távol tartani a kóbor kutyát a miénktől.

Sima utcai sétákon legtöbbször hám van rajta,illetve még anno fojtóval sétáltunk amíg le nem szokott a húzásról.

A szöges nem biztonságos sima sétáknál,mert nem tud játszani más kutyákkal és az sem kellemes,ha az ember lábát végig szántja vele.

2014. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!