Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám reggel kétszer fehér...

A kutyám reggel kétszer fehér habosat hányt, és volt egy kis hasmenése is. Láza nincs. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Reggelire nagyrészt rizst adtam neki, pici táppal, azt megette, de elég kedvtelen. Mondjuk az azért is lehet, mert tegnap négy órát rohangáltunk, és fáradt. Az utóbbi időben kicsit paranoiás lettem, mi lehet a baj? Menjünk orvoshoz így vasárnap, vagy várjuk ki a holnapot, hogy jobban lesz-e?
2014. jan. 26. 13:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére jobban van, nem lett baj. Az utóbbi időben annyi gáz volt, hogy már egy kis hasmenéstől is pánikba esek.
2014. jan. 27. 10:47
 12/12 goncol vivien válasza:
Nekemis ugyanez volt a kutyámmal egy egésznapon át koplaltasad ne adj neki semmit csak vizet és reggelre jobban lessz sztem hasmenése volt vagy van de semi komoly az én kutyám már jobban van:)
2014. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!