Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám, mi baja...

Nem eszik a kutyám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete nem eszik a kutyám normálisan. Szinte semmit nem eszik meg abból amit kirakunk neki ételt. Max néha kézből falatozik de azt is keveset. Most már aggódok mivel meg is látszik rajta hogy fogyott. Eddig nem aggódtam mert a kedvén nem lehet látni hogy bármi baja lenne.

Semmi megterhelő ételt nem kapott se előtte se azóta. Mi lehet a baj? Kistestű tacskó keverek a kiskutya!


2014. jan. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az én kutyám is szokott böjtölős időszakot tartani, de inkább nyáron, a melegben. Esetleg egy állatorvos felkeresése praktikus lenne a fenti helyzetben.
2014. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nagy kutyakedvelő gazdi lehetel.Már bocsánat ...de ha az én kutyám két napig nem ugy eszik ahogy szokott irány a doki.Te mint gazdi 2-3HETE nézed a szenvedését?Vannak lappangó betegségek,remélem még nem késő az orvos.
2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

ha már eddig felelőtlen voltál, és nem vitted dokihoz, akkor etesd tenyérből, ha kell 24 órán keresztül is!!!!

Ajánlani tudom az immunovetet. egészen helyre pofozza.

ne csodálkozz, ha majd annyira alultáplált lesz, hogy csak feküdni fog.

Máris menj dokihoz, ha szerencséd van, nem kellesz végig nézned,hogy meghal a kutyus a gondatlanságod miatt!

bocs,ha durva voltam, de a kutya nem tudjamegmondani neked,hogy gazdi rosszul vagyok vigyél orvoshoz.

2014. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a f***nak kell az állatorvosra sajnálni a pénzt. 3000 forintnál nem lenne több. Biztosan szenved is. Ha az oltásai nincsenek meg, akkor ne csodálkozz! Megy a hasa? Hány? Tud üriteni? Egyáltalán minek az ilyennek kutya?!
2014. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!