Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiadnád a lakásodat,...

Ha kiadnád a lakásodat, engednél oda kutyásokat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lakásotok amit szeretnétek kiadni. Mondjuk legyen félig bútorozott. Kiadnátok kutyásoknak? Most mindegy, hogy kicsi-nagy, kan, szuka, öreg, kölyök. Ha nem, akkor mi lenne a kifogás? Ha igen, akkor miket vártok el, mi alapján döntitek el, hogy melyik kutyás jelentkezőt választjátok?


Gondolom már Ti is sokszor belefutottatok abba, hogy nem is akartak hallani a kutyáról/macskáról a tulajdonosok. Ilyenkor sokan azt gondoljuk, hogy nem volt még négylábú barátja vagy képzavarban él, nem tudja, hogyan is lehet egy állattal normálisan/tisztán együtt élni. Na de Ti, mint kutyások, mit várnátok el egy másik kutyástól a saját lakásotokban?


2014. jan. 27. 15:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A legalitás határain belül tőlem akár atomreaktort is üzemeltethet, azzal a feltétellel, hogy kiköltözéskor az eredeti állapotban kapom vissza...
2014. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kutyás, de szeretem a kutyákat. Kiadó lakásom sincs, és a lakásomban nem él állat.. de ha kiadnám, engem igazából nem zavarna a kuyta, kivéve, ha valami nyáladzós, örökké rágós kutya.. De így hirtelen pld. egy németjuhász vagy egy spániel, tacskó, stb. ezek nem hiszem hogy zavarnának, ilyeneknek kiadnám a lakásomat. Ja, és max. két kutáyig... :)
2014. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is nagyon érdekel,nyáron keresünk majd albit egy kistestű,6 éves mentett kutyussal.


ha én adnám ki: legyen a pár tiszta,igényes,a kutya tiszta,szobatiszta,ne rongálja a bútoraimat. aláiratnám h a károkat amit a kutya okoz térítsék meg. a kutya ne zavarja a többi lakót. kb ehhez kötném,így nem adnám ki bárkinek...

2014. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
48%
Ha köves a padló mindenhol és kistestű idősebb kutya akkor kiadnám. Nekem egy 5 hónapos roti ette ki a bejárati ajtót. :)
2014. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Firestorm ***** válasza:
100%
Kiadnám,de a szerződésbe belefoglalnám,hogyha bármit kár ér a lakásban akkor azt az albérlőnek kell megtérítenie.
2014. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
nem, de inkább kutyásoknak mint orkoknak
2014. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a válaszokból indulok ki még lesz is esélyünk albira:-)(3as vagyok)
2014. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Kiadnám. Akinek bent lakó kutyája van, annak meg is van nevelve. De ha bármi kárt csinálna a kutya az az albérlő sara lenne. Erre (is) való a kaució.
2014. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor kiadtuk a lakást, igyekeztünk kimondottan kutyásokat találni, mert nekik nehezebb, de nem jelentkezett egy sem.
2014. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%
Az a lakás állapotától függ.Egy mai dizájn szerint fel spécizett,padlószőnyeges,frissen festett öszkonfortos csodát nem.De egy átlag lakást igen és a szerződésbe beletenném,hogy rongálás esetén az eredeti állapot helyreállítását kérem.Tőlem családi házat bérelnek kutyások és ragaszkodtak,hogy lehessen bent az eb(nagy testű),-abban egyeztünk meg,hogy a házzal együtt nyíló helységben alakítsanak ki" kutyalakosztályt" és ha nincsenek itthon ott tartózkodjon a kutya.Szerencsére be is tartják,sőt rájöttek,hogy jó időben kint az udvaron is elvan,sőt szeret a kutya:)
2014. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!