Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt meg is veszik? Csak én...

Ezt meg is veszik? Csak én vagyok felháborodva vagy más szerint is pofátlanság?

Figyelt kérdés

Meglepetten olvastam ezt a hirdetést. Yorki és Shi-tzu keverék kiskutyákat árulnak 25 ezer Ft-ért. [link]

Vajon ezek el is kelnek???

Csak én gondolom így vagy mások szerint is pofátlanság pénzt kérni egy keverék kutyusért? Nem arról van szó, hogy nem szépek, édesek, aranyosak, stb, de könyörgöm ezek keverékek! Ha valaki keveréket akar akkor besétál egy menhelyre és megment egy kis kutyát nem ad ki 25 ezeret egy olyan kutyáért amit a menhelyen is megkaphat ingyen. Csak nekem szúrja ez a szemem??


2009. dec. 4. 22:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
"szerelem bébik" vagy mit írt az az elmeháborodott a hirdetésében. Ha nem lenne így is tele a házam kutyával akkor talán még vennék is belőle és azzal a kikötéssel, hogy az árán ivartalanítsa a kutyáit!! Bocs, de most ezen tényleg kiakadtam.
2009. dec. 4. 22:20
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
és szerinted ez megér egy kérdést? ez nem az az oldal,ahol a felháborodásodat kell hírdetni. pontozz le nyugodtan,
2009. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Attol még hogy keverékek nem kell csúfolni!Lehet hogy (pl.:a yorki anyuka is champion meg az apuka si-cu is ch.)

És ha valakinek meg tetszik?Én is adnák érte ennyit,(ha nem lenne egy yorkim!)az én Yorkim 70.000,- FT volt!A 70.000 és 25.000 között van egy kis külömbség!

Nem ijen szép kutyákat lehet kapni a menhelyen!

2009. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez aranyos!És ezen az oldalon kérdéseket kell felenni!nem felháborodásokat!és ha a kutyusok gazdája is ezt olvassa?Szerintem nem esne jól neked se!
2009. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

22:37 Szerintem lehet ilyen szép kutyákat találni a menhelyen, sőt !


Amit a hirdetés feladó csinál az a haszon miatti szaporítás, nem kell szépíteni.

2009. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Én egyetértek a kérdezővel... Van olyan bolond aki kiad pénz amivel:

-támogatja a szaporítót

-támogajta az újabb almok lehozását (mivelhogy ezek is elkeltek jó pénzért alapon, minden tüzelésnél lehoz szerencsétlen szukáról egy almot)

-több keverék kutya lesz(mint tudjuk Mo.-n naponta nagyon sok kutyát altatnak el a menhelyek, sintértelepek helyhiány miatt)

-rontja a fajta minőségét, ha szerinte fajtatiszta kutyákat tenyészt.

És a szaporítók 99,9 %-a nem szűreti a kutyáját... ami egy csomó-csomó betegséggel jár.

Szóval ha vki keverék kutyát akar, menjen menhelyre és így egy életet is megment, vagy nem?

2009. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Pedig szerintem is felháborító, hogy "szerelemből" pároztatták ezeket, és a parasztnak még van pofája pénzt kérni a kölykökért! Ha meg még olvassa is ezt az a felelőtlen ember, annál jobb! Az előttem szóló, általános iskolás kölkök meg inkább maradjanak csendben és tanuljanak, hogy legközelebb ne írjanak "iJen" hülyeségeket!
2009. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Lehet pont a kérdezö tette fel a linket, ez reklám, hiszen nem szolt hozzá!

Ha még sem, nem drága ennyiért egy kutya , nagyon is aranyosak !!!

Mint ahogy irta elözö válaszado is, menhelyen ilyet nem lehet kapni ingyért, ha beviszenk is ilyen kutyát, az már ismerösnél elkelt .

Én megvenném :D

2009. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én is felháboritónak tartom.

Annyi keverék van, minek még direkt gyártani őket... főleg a pénzért??!! pfff...

És az a szomorú h igen megveszi a hülyéje mert neki kell egy cukcsyyy édcsyyy puhaszőrű kutya... o.O

mert igenis menhelyen is vannak ilyen kutyusok, aranyosabbak, sőt igy még életet is menthetnének...

De még ezzel is felvágnak, hogy na a keveréküket is pénzért vették...sznobok...

áhh meg van erről a kedves véleményem :S

2009. dec. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vok, még hozzá teszem h sztem egyáltalán nem is aranyosak ezek a kiskutyák :| :S
2009. dec. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!