Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt meg is veszik? Csak én...

Ezt meg is veszik? Csak én vagyok felháborodva vagy más szerint is pofátlanság?

Figyelt kérdés

Meglepetten olvastam ezt a hirdetést. Yorki és Shi-tzu keverék kiskutyákat árulnak 25 ezer Ft-ért. [link]

Vajon ezek el is kelnek???

Csak én gondolom így vagy mások szerint is pofátlanság pénzt kérni egy keverék kutyusért? Nem arról van szó, hogy nem szépek, édesek, aranyosak, stb, de könyörgöm ezek keverékek! Ha valaki keveréket akar akkor besétál egy menhelyre és megment egy kis kutyát nem ad ki 25 ezeret egy olyan kutyáért amit a menhelyen is megkaphat ingyen. Csak nekem szúrja ez a szemem??


2009. dec. 4. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, hogy van e olyan ember aki ezekért fizet, de én nekem is keverék kutyám volt (tavaly halt meg) és ezeknél sokkal szebb (husky keverék) és az illatos útról hoztam el 2000 forintért, és ezzel az életét mentettem meg.
2009. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy enyém a hirdetés az mennyen a ...! Még hogy nincsenek ilyen szép kiskutyák a menhelyen??? Tavaly ősszel egy kisállat kiállításon és börzén voltam, épp a menhelyes sátornál mikor egy SZATYOR Shi-tzu keverék kiskutyát DOBTAK oda, hogy NEM KELL, CSINÁLJUNK velük valamit! Ugyan ilyen cuki kis szőrgombócok voltak. Lehet, hogy pont ez a kedves gazdi volt, nem tudta pénzé tenni őket és nem akart rájuk költeni ezért eldobta őket! Négyen voltak, 3 kan, 1 szuka, a szukának el volt törve a bordája, ki is lehetett neki tapintani. Kitudja szegény egyáltalán meg maradt e! A Yorki gazdinak meg csak gratulálni tudok, hogy ha nem lenne Yorkija megvenné az egyiket!
2009. dec. 5. 09:26
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy valamelyik szaporító be sem vallja, hogy keverék. Én láttam már 5 kg-os!!!!!! Yorkit, lógó füllel, stb! Nagyon szép kiskutya volt, de látszott rajta, hogy máltai, vagy bolognese az egyik szülő!

És a gerinctelen tenyésztő meg fajtatisztaként adta el!!!!!

És a gazdája meg ott büszkélkedett nekem, és annyira kínos volt, nem akartam kiábrándítani....

Szegény még azt sem tudta, hogy a yorkiknál a lógó fül hibának számít!

Na ez van! Ez a hirdető, legalább bevallja, hogy keverék...

2009. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Bevallja, mert muszáj neki, a vak is látja, hogy az...
2009. dec. 5. 12:22
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy ilyen szaporítók vannak, de talán még szomorúbb, hogy meg is veszik a kölyköket, sőt, még védik is ezt az embert! Amíg kereslet van, kínálat is lesz.
2009. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Bevallja, mert muszáj neki, a vak is látja, hogy az..."


Sajnos nem mindenki ismeri fel egy kölyökben a jellemző jegyeket.

Egy ismerősöm nagyon szeretett volna egy kis dalmatát. Vett egy dalmatának hírdetett kiskutyát 25 ezer !!! Ft-ért. Az anyuka valóban dalmata volt, de a kicsi inkább hasonlított egy németjuhász- golden keverékre, mint dalamtára. És elhitették az ismerőssel, hogy a foltok elmúlnak és pöttyök lesznek helyette.

2009. dec. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szerintem levették a lapról mer már nekem nem nyilik meg de ahogy igy olvasom az elöttem levőket kicsit gáz és télleg akkor már menhely
2010. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!