Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összehaverkodhatnék a szomszéd...

Összehaverkodhatnék a szomszéd kutyával? Dobálnék neki kaját! Jó ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem bírom! 1éve költöztünk ide a szüleimmel, és azóta se képes a kutya megbarátkozni velem! Úgy értem, hogy ne ugasson már! Békében éljünk egymás mellett én azt akarom!


De láncra van ktve, és folyton ugat! 1év alatt ha nem látott engem 900x elmenni a kerítésünk között, akkor soha!


És most toltam a havat, és fél órán át ugatott!


Miért nem fárad már el? Miért nem látja be, hogy én csak a saját "területemen" mozgok? Nem megyek át az Ő részre sose!


És már megelégeltem! űzeretném, ha engem lát, akkor örüljön, ne pedig ugasson!


Mit gondoltok, ha dobálnék neki kutya kaját, örülne nekem utána? Nem tekintene rossz embernek, akit ugatni kell?


Azt mondták a haverjaim, hogy ne etessem más kutyáját!

De nem megmérgezni, hanem megbarátkozni akarok vele!

16/F



2014. jan. 29. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki meglátj hogy eteted, és netán valami miatt elpusztul a kutya simán rádfogják hpgy lemérgezted..... Sajnálom szegényt. Valószínű barátkozna de bír ezért ugat.
2014. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom, hogy a szomszédod beleegyezése nélkül bármit adj neki... Nekem volt egy spánielem, meg egy német juhászom. A spániel decemberben pusztult el,súlyos beteg volt, speciális táplálásra szorult, a nj meg nem fogadhat el idegentől kaját. Volt egy bácsi, aki a kajamaradékját szétosztotta az utcában élő kutyák közt (puszta jó szándékból). Többször rászóltam, hogy köszönjük, nem kérünk a maradékból, ugyanis az egyik kutya speciális étkeztetést igényel, a másik pedig hízásra hajlamos. Sajnos sosem figyelt oda erre és többször volt rá példa, hogy a spániel csúnyákat ürített. Sosem tudhatod, hogy nem érzékeny-e a kutya véletlen valamire. Szerintem válaszd a barátkozás kevésbé veszélyes módját inkább
2014. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!