Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám műanyag...

Mit tegyek ha a kutyám műanyagot nyelt? .

Figyelt kérdés
üdv. van egy 5 éves staff szukám. Ma délután húgomék szerencsétlenkedése miatt a kutya megevett egy túró rudit csomagolással együtt. Pontosan nem tudják mi volt de mintha rágta volna egy darabig. Nos most mennyi esély van rá hogy kikerül belőle baj nélkül a csomagolás? Lehet baja a túróruditól? Nagyon szeret mozogni lakásban él. A mozgás rosszat vagy jót tenne neki? Mert akkot nem futtatom a hétvégén. Mit tegyek segítsetek! Tökös kutya de nem szeretném ha meghalna.
2014. jan. 30. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel kijön belőle, de figyeld, és az első gyanús jelre irány a doki.
2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyámból már annyi minden jött ki amiről azt hittem benne marad (gumilabda, gesztenye, kötél), hogy elég nagy esélyt adok a távozásra. Pár nap alatt ki kell jönnie, figyeld. Ha meg valami rendellenest tapasztalsz, puffadás, hasfájlalás egyebek akkor vidd orvoshoz. A mozgás az kétesélyes. Egyrészt serkenti a bélmozgást, ugyanakkor ha mégis elakadna a műanyag, akkor a bélcsavar esélye nagyobb. Én max laza futásra vinném (nem hajtanám nagyon meg a kutyát) magától ha mozog, játszik azzal nem hinném, hogy gond lenne. A túróruditól nem valószínű, hogy baja lesz mivel kevés csoki van rajta.
2014. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Kszi nektek. Nem hajtom amúgy se ilyenkor télen, mert légcső baja is van, csak pórázos sétára járok vele úgy 2órát. Remélem nem lesz gond, bár a kedve jó ugyanolyan mint szokott lenni.
2014. jan. 31. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!