Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha minden ideális lenne a...

Ha minden ideális lenne a kutyatartáshoz, milyen fajtát/fajtákat vennél?

Figyelt kérdés
Én vsz hosszú évekig nem engedhetem meg még magamnak, de egyszer tuti lesz egy nagy svájci havasi kutyám.
2014. jan. 30. 20:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyi kopó,pumi meg egy cifra mudi <3 <3
2014. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg meg egy barackszínű óriás uszkár is kell nagymamakoromra, meg egy jó kozmetikus, aki pónit meg sárkányt meg istentudja, transformerst csinál belőle, vagy bármit, ami akkor divatos lesz és az unokáknak tetszeni fog :D
2014. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
:DDD
2014. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy fekete és barna dobermannt, malinoist, rottweilert és egy labradort:)
2014. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Még egy aussie, mondjuk redtriben (most red merle van), egy barna mudi, egy ír farkas, vizsla(mert olyan kis hülyék), shiba (mert gyönyörű), basenji (mert gyönyörű), welsh corgi (mert édes és vicces).

De egy kisebb kutyát is szívesen tartanék, de ez mostanában tuti nem fog bekövetkezni, nem is az anyagiak, vagy a pénz miatt, hanem rosszul érezném magam, hogy kevesebb figyelem jut két kutyára (legalábbis, amikor van itt másik kutya, ez a helyzet), én meg a mostanit imádom elkényeztetni:)

2014. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
helyesen nem is az anyagiak vagy az idő miatt:)
2014. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Újfundlandi, leonbergi, landseer valamelyikét. Imádom az óriásokat! Egy merő nyugalom, ami az egész családra jó hatással van. Csak ugye egy kisebb vagyon az etetésük.
2014. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann, labrador biztos, még bernáthegyi és egy leonbergi. :)
2014. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Akkor lenne egy csivava menhelyem, az tuti! :)

Tudom, hogy sokan nem szeretik őket, meg szidják, hogy nem kutya... Én imádom őket :)


Most van egy tacsi/bulterrier keverékem, szereznék neki egy méretben hozzáillő havert is :)

2014. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff, nápolyi masztiff, bordeaux-i dog. Mostnai bullmasztoffommal szépen mutatnának.
2014. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!