Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincser vagy border...

Amasik kérdése:

Törpe pincser vagy border collie? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 21:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Egy pinscher (merthogy így írják..) ÉS egy border? Te valami szuperember lehetsz, ha úgy érzed képes vagy lemozgatni két ilyen hiperaktív kutyát...
2014. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Utolsó: a magyar nyelvben meghonosodott idegen szavakat a magyar helyesírás szabályai szerint írjuk. Pincser a helyes.
2014. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
khm.. nemtudom hogy is jön pár ember olyan válasszal ami rohadtul de nem a kérdésemre válaszol .. szimplán feltettem egy kérdést border collie vagy törpe pincser ? erre itt irják hogy szupermen vagyok biztos valószinüleg ;)És az hogy kijavitod hogy pinsher aztán meg kiderül hogy még nem is neked volt igazad .. ne röhögtess kérlek . Igen két ilyen kutyát választottam ki mivel szeretek sokat mozogni és még jobb lenne egy kutyával, de ez meg már magányügy és szerintem nem kéne engem oltogatni ha nem tudsz az én kérdésemre válaszolni akkor inkább másnak irjad ! Egyébként meg ki mondta hogy fél év mulva itt fogok irogatni hogy nem okos a kutyám ? O.o ezt honann is vetted mert nem hinném hogy bármi ilyet irtam ! Attól hogy te így csináltad én nem fogom :) A normális válaszokat köszönöm :)
2014. jan. 31. 15:37
 14/38 anonim ***** válasza:
Az ilyen ovis válaszokkal csak alátámasztod az ember aggodalmát, hogy egy border megint ki lesz dobva az utcára, mire nem arra való amire te vennéd. Aztán persze nem rendes border lesz, valami olcsó szaporított. Rendes tenyésztő el se adna ilyen hozzáállással bordert neked.
2014. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Mi volt ebben az ovis válasz ? Szerintem inkább az az ovis hogy senki se képes normálisan válaszolni ! Szövegértés ;) egyébként meg nem lenne egyszerűbb azt irni hogy nekem inkább a törpe pincser illene ? Miért kell közben olyanokat irni hogy kidobom az utcára ? Nem tudom hogy ezt hol láttátok de nem jelenti azt hogy én kifogom dobni mivel rohadtul nem ismertek, de biztos holnap már dobom is ki ...joisten
2014. jan. 31. 16:57
 16/38 A kérdező kommentje:
Mindeki itt olyan rossz indulatú , egyébként meg a törzskönyv az csak egy rohadt könyv az nem változtatja meg a kutyát ! mert akkor szerintetek ha van egy border collie és törzskönyv nélküli akkor az biztosan beteges lesz szellemi fogyatékos keverék , de ha már van egy könyve akkor tuti csodálatos lessz.. nemhiném az hogy azt mondják hogy nesze itt a törzskönyv ez bizonyitja hogy fajtiszta ugyanugy megbetegedhet és semmivel sem lessz több vagy jobb !Attol hogy nincs kiskönyve lehet hogy egy okos egészséges gyönöyrű fajtiszta kutya !!
2014. jan. 31. 17:02
 17/38 A kérdező kommentje:
Amugy megnekem miért is nem adnának kiskutyát?? mert azt mondom hogy azért szeretnék ilyet mert szeretek sokat mozogni sportolni szeretnék egy okos intligens kutyát akivel játszhatok , tanithatom kutyasuliban .. Erre 100% hogy azt fogja mondani nekem nem adok kutyát ? persze .. :"D
2014. jan. 31. 17:06
 18/38 A kérdező kommentje:
Azért mert ti kis történeteket találtok ki hogy engem ilyen idióta állatkinzónak tituláltok attól nem igy van !
2014. jan. 31. 17:07
 19/38 anonim ***** válasza:
Igen,nem adnának neked. De ettől nem kell félned, mert olcsón fogod venni egy szaporítótól, az biztos odaadja, nem érdekli a kutya kicsit se. Nem fogod veled vitatkozni, de ezek sajnos tények.
2014. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy olcsón fogom venni ? :))
2014. jan. 31. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!