Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincser vagy border...

Amasik kérdése:

Törpe pincser vagy border collie? Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 21:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Te, fél órával ezelőtt.
2014. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
persze .. :D nah jolvan köszönöm szépen azokat a válaszokat amik hasznosak voltak és a többi oltogató engem idiótának állatkinzónak beállitó szartsetudó emberek véleményét meg köszi hogy eraboltátok az időmet ez a kérdés nem nektek szólt hanem a további normális embereknek :)
2014. jan. 31. 17:37
 23/38 A kérdező kommentje:
persze .. :D nah jolvan köszönöm szépen azokat a válaszokat amik hasznosak voltak és a többi oltogató engem idiótának állatkinzónak beállitó szartsetudó emberek véleményét meg köszi hogy elraboltátok az időmet ez a kérdés nem nektek szólt hanem a további normális embereknek :)További válaszokat nem kérek főleg nem olyat mint legútóbb kaptam ! És please mielőtt válaszoltok egy kérdésre olvassátok át 3 x-or és ha az kérdés melyik tetszik nektek jobban ne azt irjátok hogy te biztos szupermen vagy hanem hogy nektek melyik tetszik jobban !
2014. jan. 31. 17:40
 24/38 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy fél oldalas válaszokat írj, amit ráadásul fél mondatban is le lehetett volna írni, hiszti nélkül.
2014. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nekem a border collie. De azt válaszd, amelyikkel tudsz is foglalkozni! Lehet, hogy neked egy lustább kutya jobb választás lenne!
2014. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszol. Egyébként meg, hogy szűrted le, hogy majd vesz egy szaporítótól, olcsón egy border colliet, majd kidobja? De komolyan hogyan? Egyébként nekem is borderom van, és nincs törzskönyve. Anyukája nap mint nap terel. Nagyon okos, és járunk agilityzni. Viszont hozzá tényleg sok idő és energia kell. Sok sikert. :)
2014. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ayt akartam írni, hogz a kérdésre válaszol, hanem hogy a kérdésre válaszolj.
2014. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom már ki írta, hogy az igenis pincser, de itt nem honosodott kifejezésről beszélünk, hanem egy fajta nevéről. Tetszik nem tetszik, attól még így hívják.

[link]

2014. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
nem teljesen mindegy hogy pincser vagy pinscher ? ugyanaz a kutya attól ugyanúgy kell kiejteni :'D
2014. febr. 12. 11:47
 30/38 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló végreee köszööm szépen :) végre valaki normális :D
2014. febr. 12. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!