Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tegnapi nap folyamán új...

Teoop kérdése:

A tegnapi nap folyamán új lakó költözött be hozzánk egy meseszép kan Szibériai Husky. Lenne pár kérdésem: Egy másfél hónapos kölyök kutya milyen hideget bír ki?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha lesz olyan napom amikor egy percet se fogok tudni vele játszani? A vonyítást hogyan lehet kikuszobolni? A mozgáson kívül mire kell még odafigyelni?

2014. jan. 31. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Én komolyan nem értem miért vagytok ilyenek...?

Bocsi, hogy most írok, de nem bírtam ki, nagyon bunkó hozzászólások vannak.

Először is remélem tudsz azóta vele eleget foglalkozni, mert az kell egy Huskynak, akkor is ha nem fajtatiszta. Vonyítást azzal küszöbölöd ki, ha nem hagyod magára és feladatokat adsz neki, hogy fontosnak érezze magát, ne tehetetlenkedjen.

Másrészt meg miért ne lehetne szép egy keverék kutya? Komolyan mondom, azért mert nem tenyésztőtől van a kutya már meg is dögölhet? Itt élőlényekről van szó... vagy valakinek csak egy zsák pénzt jelent egy élet? Igenis gyönyörű kutyák tudnak születni, attól függetlenül, hogy nem kellene... Attól függetlenül ne hagyd megfagyni. Szeresd azt a kis kutyust, ha már befogadtad.:) Nagyon sok szép évet kívánok nektek. Figyelj az etetésére, mozgásigényére, szellemi nevelésére. Rengeteg törődést igényelnek... Ők olyanok, mint a gyerekek.:)

21N

2014. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Azért vagyunk ilyenek, mert megint sikerült egy szaporítós valamit beszerezni egy észlénynek.

Ha tenyésztőtől vette volna, nem itt és nem ilyeneket kérdezne.

2014. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!