Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon sokat iszik...

A kutyám nagyon sokat iszik és így nagyon sokszor bepisil, mi lehet a baj? (pedig szobatiszta)

Figyelt kérdés

Észrevettük,hogy az idős kutyánk elég sokat iszik és bepisil nagy mennyiséget.

Kedve jó,étvágya is jó.

Ma megyek dokihoz bűzmirigy meg körömvágás miatt rá kérdezek,de addig kíváncsi vagyok van e ötletetek mi lehet a gond.


Amúgy változó ez az egész,van amikor nem iszik sokat és nem pisil be,van amikor napjában többször is.

Volt amikor 1,5 órát sétáltunk sokat pisilt feljöttünk,ivott és fél óra múlva bepisilt :/


2014. jan. 31. 11:13
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Nagyon szép kiskutya volt!

Tényleg nem tűnik betegnek :(



Köszönöm szépen!Én is remélem,hogy nincsen semmi komoly baja.Majd írok,hogy mit mondott a doki.

2014. jan. 31. 13:03
 22/38 Firestorm ***** válasza:

Köszönöm.

Mindenképpen jelezd,hogy mit mondott a doki,drukkolok.

2014. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál.Azt mondta hétfőn éhgyomorra vért vesz tőle és megvizsgálják.Kérdezte,hogy eszik-e rendesen,a kedve jó-e stb stb és azt mondta ez várhat hétfőig.Szóval hétfő reggel vissza megyek és vért vesznek tőle.Utána majd fény derül a dologra.De azt mondta,hogy 10 év felett már szokott ajánlani egy ilyen vizsgálatot.
2014. jan. 31. 17:32
 24/38 A kérdező kommentje:
Kérdeztem mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat azt mondta 8-10 ezer ft,de ha csak cukorra meg vesére nézi akkor olcsóbb.Meg hogy majd hétfőn megbeszéljük,mert lehet hogy mindenre nem is kell nézni.
2014. jan. 31. 17:38
 25/38 anonim ***** válasza:
szia.Mit jelent hogy bepisil?Álmában,pihenés közben fekve?Vagy a lakásban valahol tilos helyen végzi a dolgát?Tél van nem lehet felfázás?
2014. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Firestorm ***** válasza:
Na ennek örülök,hogy kivizsgálja a doki rendesen!Reméljük semmi komoly nincsen,csak időskori vizelettartási probléma.
2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Azt jelenti,hogy rengeteg vizet iszik és fél-1 óra múlva bepisil.Eddig szobatiszta volt és feltűnt,hogy egyre sűrűbben kell takarítanunk.Éjszakára meg amikor napközben távol vagyunk újságot rakunk ki,így arra pisil most.

Látszik rajta,hogy kellemetlen neki a bepisilés.De nem szidjuk le,szerencsére mindig egy helyre megy.

Változó a bepisilés,mert van olyan nap amikor 1x pisil be, de van amikor 1-2 órás séták után fél óra múlva már bepisil.Szóval változó,hogy mikor pisil be.

Gondolom amennyit iszik azzal egyenlő a pisilések száma.

Van olyan amikor alig iszik,de van nap amikor a 450 ml tálat 2x-3x is meg kell tölteni.

Ezért sem értettem,hogy mi lehet ez.De holnap reggel vesznek tőle vért és akkor kiderül,hogy mi okozza ezt remélem.

2014. febr. 2. 11:07
 28/38 A kérdező kommentje:
Majd írom a fejleményeket.Ha esetleg vki olvassa a kérdést,mert hasonló van a kutyájával legalább annak is segítettem ezzel :)
2014. febr. 2. 11:09
 29/38 A kérdező kommentje:
Na ma voltunk vér vételen 11-re vissza is mentem az eredményekért,nem találtak semmit,minden normális értékű volt.Ma este még vissza kell mennem pisi mintával azt is bevizsgálják.Meg kedd-szerda-csütörtök le kell mérnem mennyi vizet iszik azt mondta a doki 4x adjak elé vizet,ezt mindennap írjam fel.Ha abból sem derül ki semmi vagyis minden rendben lesz akkor újabb vérvételre lesz szükség de azt egy pesti laborba fogják elküldeni és nagyon széles vizsgálatot fognak végezni,azt mondta a doki az elég húzós árú.De előbb a pisit bevizsgálja.Azt is említette,hogy lehet lelki probléma is.Pár hónapja kezdtem el dolgozni így kevesebbet vagyok itthon,meg eljárok barátokhoz.Nem hanyagolom a kutyát,foglalkozva van vele,csak nagyon ragaszkodó.Meg amikor elmegyek barátokhoz akkor mindig van itthon vki,szóval nincs egyedül.
2014. febr. 3. 12:53
 30/38 A kérdező kommentje:

cukor,vese,máj meg még egy csomó mindenre néztek. Ultrahanggal megnézték a méhét,mert nincs ivartalanítva(lány kutya) de semmi sem volt ott.


Mindennel együtt fizettem 6300 ft, pisi vizsgálat is benne lesz :)

2014. febr. 3. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!