Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon sokat iszik...

A kutyám nagyon sokat iszik és így nagyon sokszor bepisil, mi lehet a baj? (pedig szobatiszta)

Figyelt kérdés

Észrevettük,hogy az idős kutyánk elég sokat iszik és bepisil nagy mennyiséget.

Kedve jó,étvágya is jó.

Ma megyek dokihoz bűzmirigy meg körömvágás miatt rá kérdezek,de addig kíváncsi vagyok van e ötletetek mi lehet a gond.


Amúgy változó ez az egész,van amikor nem iszik sokat és nem pisil be,van amikor napjában többször is.

Volt amikor 1,5 órát sétáltunk sokat pisilt feljöttünk,ivott és fél óra múlva bepisilt :/


2014. jan. 31. 11:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
remélhetőleg megtalálják az okot. Sok szerencsét !
2014. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Firestorm ***** válasza:

Na ezek igazán jó hírek!Rettentően örülök neki!:)

Reméljük a legjobbakat!

2014. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Pisi teszt is megvolt,negatív.


Most 3 napig mérnem kell,hogy mennyit iszik,utána pedig ha még mindig semmi akkor Pestre kell küldeni vérmintát és ott kivizsgálják.


Dokiknak is furcsa ez,mivel változó mennyit iszik/pisil.


Dokink szerint akár a mellékvese is rendetlenkedhet,de ők azt nem tudják kivizsgálni,ahhoz felszereltebb labor kell.

Ha nincs más választás akkor pesti labor vizsgálat,csak nem tudom az milyen árban mozog,mert már kölcsön kérni se tudunk senkitől,anyagilag nagyon szar helyzetben vagyunk.Munkát keresek erősen,de nem egyszerű.

2014. febr. 3. 19:08
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is remélem,hogy kiderül mi okozza a problémákat.
2014. febr. 3. 19:10
 35/38 A kérdező kommentje:

Ma voltam a dokinál.

Az elmúlt 3 napban teljesen normális mennyiséget ivott és nem is volt bepisilés csak 1x.

Így a doki azt mondta valószínű idegi alapú a dolog,mert ha egészségügyi lenne akkor ebben a 3 napban is ugyan úgy sokat ivott volna.


Szóval potyára volt ez az egész.De nem baj így nyugodtabb a lelkem,hogy meglett vizsgálva :)


Viszont nem tudom akkor mit tudnék tenni,ha így idegességében/izgatottságában iszik.

2014. febr. 7. 18:14
 36/38 Firestorm ***** válasza:

Szerintem éjszakára vedd fel előle a vizet napközben pedig korlátozott mennyiséget kapjon.

Jobbat nem tudok sajnos tanácsolni :S

2014. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Szia, megkérdezhetem, hogy azóta hogy van a kutyusod? Én ugyanilyen cipőben járok most. Még a vérvétel elött állunk :(
2019. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Szia, húú 2014-es kérdés.


Sajnos tavaly elkellett altatnom a kutyusomat,már 16,5 éves volt,végelgyengülés. :(


Sok ivás és pisi az fent állt haláláig.


De ha a kutyusoddal ez a probléma,csináltass vérképet.


Cukorbetegség,meg a vese probléma okoz sok ivást vagy mint nála stressz,pótcselekvés.


Nála az utolsó fél évben volt vese probléma,de ugye a sok pisi,sok ivás jóval előtte is fent állt.

2019. okt. 14. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!