Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábra torna? . Tornáztam 3...

Lábra torna? . Tornáztam 3 hónapig de a lábszáramhoz képest olyan a combom, mint a tégla. Nem akarom túlzásba vinni az izmot mégis latyak az egész mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,50kg ,szeretek tornázni, sportolni, napi szinten hasra tornázok, egészségesen étkezem, viszont a lábaimmal nem vagyok megelégedve, nem mondom azt hogy vastag, de a combomnál eléggé olyan "semmilyen"mint akinek szét van málva. Valaki valami jó tornát rá? .
2014. jan. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés, merev lábú felhúzás, hátrarúgás, lépcsőzés...
2014. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEM TUDOD TÚLZASBA VINNI AZ IZMOT!

Mégis mit gondoltál egy vacak kis tornától szép combjaid lesznek?

Eddz csak rá.

2014. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rendben,koszi koszi


nem nem gondoltam azt,csak olyan mintha nem azt mondom hogy "túl izmos lenne" de ha befeszitem akkor nagy és vastag a lábszáramhoz képest,olyan,mintha fel lennék combra fújva

2014. jan. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!