Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSÉG! Egy kóbor KáJ van...

SEGÍTSÉG! Egy kóbor KáJ van az utcán! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az előbb ki akartam menni, és a saját kapumban majdnem nekem jött ez a dög!! Iszonyú agresszív, morog, támad, aggódom!

Szerintem a szomszédom kutyája, de nem tuti, csak elég sanszos, mert ilyen ijesztő mély dörmögést meg ugatást eddig onnan hallottam, de zárt az udvara így látni nem láttam!

Most nem merek kimenni, meg félek hogy ha jön valaki ez a hatalmas izé szétszedi. Áttelefonáltam az elöbb említett szomszédhoz de nem vette fel, valószínű nincs itthon. De még a kertbe se merek kimenni mert aggódom hogy a kutya bejön valahol a kerítésen (igaz csak pici lyukak vannak, épp pár cica jött be rajta eddig, de ha ez a medve beindul és tovább szaggatja?).

Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

A kutya tuti KÁJ, és semmi jót nem olvastam róla?

25 éves 16 hetes elkeseredett kismama:(



2014. jan. 31. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát hívd fel a rendőrséget! Ők majd elintézik a kutyát.
2014. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hívd a rendőrséget!
2014. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha még ott a kutya, hívod a rendőröket.
2014. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A rendőr vagy lelövi, vagy a levegőbe lőve elriasztja, de még a sintért is kihívja.
2014. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mai hír, úgy látszik, kitört a tavasz kutyáéknál. Kóslatnak a szukák után és ilyenkor agresszívek. Ezért kell ivartalaníttattni!

[link]

2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lelövetni nem szeretném, sajnálom azért, nem a kutya tehet erről, a vérében van az őrzés, gondolom betudta magáénak ezt a részt is...csak fogják el és zárják be vagy nem tudom, de ne öljék meg:(
2014. jan. 31. 12:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaukázusi is lehet barátságos, ha úgy nevelik, ha a gazdája nem törődik vele, akkor elvadul, agresszív lesz, széttépi a kisebb kutyákat. Nem a fajtával, a gazdival van a gond. A kerítés az övé? Akkor minél előbb javíttassa meg.
2014. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Úristen... ha ilyenben is tanácsot kell kérned, hogyan fogod nevelni szegény gyereket?


Még te is gyerek vagy...

2014. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyepmestert vagy ha van, menhelyet, állatvédőket hívd ki. A rendőr nem fogja befogni, abban biztos lehetsz.
2014. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van a 8. válaszolónak!
2014. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!