Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran kaphat a kutya...

Milyen gyakran kaphat a kutya tojást?

Figyelt kérdés
Sült tojásfehérjére gondolok,természetesen só,fűszer nélkül.Nagyon szeretik,viszont nem hiszem,hogy minden nap jót tenne nekik,ezért érdeklődöm.

2014. febr. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nyers tojást szoktam nekik adni hetente 1-2x. Viszont úgy tudom, hogy csak egyben jó adni a sárgáját a fehérjével, mert az egyik nélkül csak a másik valami hiánybetegséget okozhat. Hogy most melyik jó önmagában is, és melyikhez kell a párja ellensúlyozni, azt meg nem mondom biztosan, de szerintem a fehérje gázos önmagában.
2014. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Firestorm ***** válasza:
100%

Én hetente 2x adok neki NYERS tojást (sülve semmi értelme nincs főleg csak fehérjét adni),de mivel az enyém natúrba nem eszi meg így keverek hozzá neki egy teáskanálnyi mézet és csak úgy habzsolja befele.

Méz is jótékony hatású,főleg a szőrére nézve :)

2014. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
84%
A fehérje biotint von el, ha rendszeresen csak azt kap, biotinhiány alakul ki, ami először a szőrminőség romlásában, aztán szőrhullás formájában jelentkezik. A sárgájában viszont biotin van, ezért adjuk együtt a kettőt, nyersen.
2014. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor csak ésszel kapják ezentúl.
2014. febr. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!