Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 hónapos kis Rottweil...

Van egy 5 hónapos kis Rottweiler kutyám aki egyáltalán nem igényli a társaságom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy 5 hónapos kis Rotirol van szó aki nem igényel tőlem semmit. Ha játszani akarok vele nem foglalkozik velem ha simogatom sokszor el is huzza a fejét. Mit csináljak, h pl élvezze velem a játékot meg ehez hasonlók?
2014. febr. 1. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, ne erőltesd! Ne akard folyton babusgatni, mert azt nem feltétlenül szeretik, főleg a kanok. Idő kellhet nekik, míg igénylik a simogatást pl.


Leírnád egy átlagos napotokat, hogy mit szoktál vele foglalkozni, mit csináltok? Hogy néz ki egy napotok? Ennyiből, amit leírtál, nehéz bármit is tanácsolni.

2014. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokat jutalomfalatozz vele. bár lehet, hogy csinálod, nem tudhatom.
2014. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad??


Egyébként vannak ilyen természetű kutyák.Nekem a 2,5 éves amstaffom nem kifejezetten egy öleb.Szereti,ha játszunk,sokat sétálunk teljesen jól megvagyunk,de nem igényel babusgatást,sőt..amikor nekem nagyon babusgathatnékom van,akkor elmenekül :))) A másik kutyánk folyton bújik és ki nem esik az ember fenekéből..:)


Van ilyen személyiség is.

2014. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is rotijaim vannak. már 19 éve csak roti. igénylik a cirógatást, hozzám bújnak még jutalomfalat nélkül is. adj időt neki, ne erőltesd, a jutalom falatkák azok hasznosnak tűnnek az esetedben. lehet, hogy egy-két hónap múlva másabb lesz, minnél többet próbálsz vele foglalkozni, annál jobban megszokja a közeledésed és előbb-utóbb igényelni is fogja a foglalkozást.-szerintem.
2014. febr. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem tekint vezérnek szerintem. A rotik bújósak, puszilósak, kedvesek...és nagyon igénylik a gazda közzelségét...idegenek viszont nem érdeklik, ha már beengedte őket a falkavezér...a roti egygazdás kutya... át kell venni a falkavezér szerepét, nagyon sokat kell sétálni vele, ismeretlen területeken, hogy kialakuljon a kötődés.
2014. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!