Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás hasmenés hústol?

Hányás hasmenés hústol?

Figyelt kérdés
Acana az alap, mellette főzok rendszeresen húst a kutyanak. Semmit nem változtattam mégis újabban húsos napon hányás hasmenés van:(
2014. febr. 2. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen fajta kutya, és milyen fajta hús. Szerintem adj neki kevesebb húst. Ha nem javul, irány az orvos.
2014. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bordeuxi dog

Vadhus, mindig ugyanott veszem, ugyanannyit kap

Szerdán lenne az ivartalanitása

2014. febr. 2. 09:13
 3/17 anonim ***** válasza:
dokinál kérdezz rá,de a vadhúst nem mindegyik bírja:-S adj neki pulykát,kacsát,főzve mehet sertés, esetleg nyúl vagy marha:-)
2014. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a hústól, pláne, ha megfőzöd. Nekem akkor csinált ilyet, mikor a nyers szarvashúshoz szoktattam hozzá, de csak az elején, mert túl erős volt neki. Aztán hozzászokott. Tehát mivel a Te kutyád rendszeresen kapja ezt, nem hiszem, hogy amiatt lenne.De én úgy tudom, hogy ha kap tápot is meg húst is, akkor az emésztés miatt jobb külön adni neki, hogy egyik nap ez másik nap az, mert egyszerre a kettőt nehezen emészti meg, mivel nem egyforma idő alatt emészti a két dolgot, és emiatt viszont alaposan összekavarodhat a gyomra.... egyiket már megemésztette, míg a másik még ott emésztődik...
2014. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, van valami vírus. Nálam az egyik tegnap reggel indított hányással, meg nem reggelizéssel, azóta fosik, a másik ma kezdte.

Rizs, répa, és ha pár nap alatt nem javul, akkor doki.

2014. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam..egyik nap ezt másik nap azt...így csináljuk

szarvast meg vaddisznót nyersen? úgy tudtam csak baromfit lehet nyersen, mert az előbbiktől férges lehet....

2014. febr. 2. 10:42
 7/17 A kérdező kommentje:

vírus?

Budán lakunk

eszik rízs reggelire

2014. febr. 2. 10:56
 8/17 A kérdező kommentje:
rízst
2014. febr. 2. 10:56
 9/17 Firestorm ***** válasza:
100%
Vaddisznót ne add neki nyersen,semmi disznót nem ehet a kutya nyersen.
2014. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jaja, szarvas mehet nyesen, sertés, vaddisznó nem.
2014. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!