Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász fajtamentés...

Németjuhász fajtamentés elképzelhető, hogy lakásba is ad kutyát?

Figyelt kérdés
Mindig nézegetem a kutyáikat, de a legtöbbhöz kifejezetten azt írják, hogy vagy nagyon erős kezű gazdinak ajánlják, vagy kertesházba, ki-be járással. Én nagyon szívesen befogadnék egy kutyust. Szerintetek van értelme megpróbálnom?
2014. febr. 4. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem próbáld meg, ha tényleg szeretnéd.
2014. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Én azért nem kaptam onnan kutyát, mert elmondtam, hogy csak akkor lesz beengedve a lakásba, ha fél a vihartól vagy ha beteg. Soha többet nem foglalkozom velük, akkor a csalódás volt! Bronzkoszorús mesterkiképző vagyok, ezt nekik is elmondtam...

Próbáld meg, kívánom, hogy több szerencsével járj!

Ki a kiszemelt?! :)

2014. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg, bár nem sok sikert jósolok. Én szerettem volna elhozni tőlük két testvért, nem lett volna szívem elszakítani őket egymástól. Luxus körülmények közé, és nem ment.
2014. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
A második vagyok... Nem tudom miért kell lepontozni, amikor csak a tapasztalatomat írtam le! Remélem aki lepontozott jól megszívja...
2014. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem próbáltam tőlük kutyát örökbefogadni,pedig volt már német juhászkutyám,őt a rendőröktől hozhattam el..csak a facebookos oldalukat néztem meg de nekem valamiért túlon túl szigorúnak hatnak,és olyan mintha nem is gazdát,hanem kiszolgáló személyzetet keresnének a kutyának saját külön kastéllyal.Szóval neked sok sikert,próbáld meg,hátha.
2015. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!