Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szöveget tennétek egy...

Milyen szöveget tennétek egy menhely, fajtamentés plakátjára?

Figyelt kérdés

Műtermi fotózáson vettünk részt a kutyámmal. Eleinte félt a vakutól (sosem volt így fotózva), és ezekből a "rossz" képekből megvettem a "legszomorúbbat", mert egy grafikus ismerősömmel szeretnék plakátot (esetleg többet is) csináltatni a fajtamentés számára. A szervezet vektoros logóját már elkértem attól a cégtől, amelyikkel a pólójukat csináltatták.


Álló képről lenne szó. Bejegyzett egyesület, maroknyi ideiglenes befogadóval, egy nem túl népszerű, magyar fajta egyedeit (keverékeket is) mentik, ennyivel is szeretnék segíteni nekik. Pár ötletem már van, de örömmel fogadnék továbbiakat tőletek. Lehet rövidebb is.


Előre is köszönöm szépen!



2014. jan. 28. 12:09
1 2
 1/11 Evele123 válasza:
51%

"Ugye nem hagyod, hogy elaltassanak?

Nem akarok meghalni"


"A volt gazdám megvert, éheztetett. Pedig én egy aranyos kutya vagyok!"


"Szerető gazdit keresek. Te vagy az???"


Én ilyenekre gondolok

2014. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni hozzá a képet is, egy elképzelt kutya szájába bármit lehet adni, de az nem biztos, hogy passzolni fog a fotóhoz.
2014. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, képet küldhetnél, úgy talán jobban jönne az ihlet.
2014. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben, igazatok van :)

De csak holnap jutok gépközelbe, a nyomógombos telefonom többszöri nekifutásra sem bírta feltölteni több tárhelyre sem a majdnem 20 megás fájlt, ahonnan egy kisebb méretűt akartam linkelni, pedig próbálkoztam szorgalmasan... Úgyhogy addig aludjatok rá egyet, hátha jön álmotokban egy jó ötlet :D

2014. jan. 28. 18:30
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt a fotó:

[link]

2014. jan. 29. 12:42
 6/11 anonim ***** válasza:
"Bárcsak egyszer én is boldog lehetnék"
2014. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak egy kis szeretetre vágyom.

Csak egy meleg otthonra vágyom.

Míg élek, melletted leszek.

Vigyél haza, hogy szerethesselek!


Kb ilyenek jutnak eszembe.

2014. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

VAgy a tekintetéből ítélve, mivel nagyon figyel valamit:


"Már csak téged várlak!" Vagy valami hasonló.

2014. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is szomorú, inkább reménykedő feje van :) Ilyen "Leszel az emberem?" arc :) Nem mondom, hogy ez jó szöveg, csak a hangulata inkább ilyesmi, nem "jaj szegény én" :)
2014. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket mindenkinek! Akumi, tényleg reménykedő feje volt: remélte, hogy már nem villog többet a szemébe az a csúúúnya gép! De a bélpoklossága erősebb volt, és megszokta :D


Valami olyan szövegen gondolkodom, ami a fajtamentés munkáját népszerűsítené. Támogatókra is nagy szükségük lenne. Lehet persze a kutya szemszögéből is. Majd még agyalok rajta, köszönöm mindenkinek, aki segít(ett) ebben!

2014. jan. 30. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!