Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bűzmirigy váladék szokott...

A bűzmirigy váladék szokott folyni a kutya végbeléből?

Figyelt kérdés
Pár napja folyik valami neki, talán ez a váladék, vagy vagy gennyes valami? Vagy talán felsértette valami. Barnás-sárgás. Nem fájlalja. Letöröltem, fertőtlenítettem de megint van, mit gondoltok?
2014. febr. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én azt gondolom elvihetnéd állatorvoshoz....pláne ha még a lakásba is tartod.
2014. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Persze, az lenne a baj, ha nem folyna, hanem a kutya fenekét húzva "szánkázna a földön". A kutyák így ürítik a bűzmirigyüket, mert ha túl sok váladék gyűlik össze, az komoly gondot okozhat.
2014. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
73%
Az, hogy folyik valami a végbeléből - bármi is az -, semmiképpen nem normális. Állatorvos.
2014. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké elviszem. Olvastam olyat hogy egyes kutyák annyira ellazulnak alváskor hogy kifolyik a bűzmirigy tartalma. Esetleg idős kutyáknál záróizom gyengülés lehetne, de a mirigy is kiürülhet ilyenkor?

Viszem majd dokihoz, kivi vagyok mi lehet.

2014. febr. 4. 16:56
 5/5 anonim válasza:
Szio. Tudom keson irok. De erdekel mert en is hasonlot vettem ma este eszre. Es budi is volt. Kiderult azota mi volt? :)
márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!