Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! A yorkshire terriernek...

HELP! A yorkshire terriernek le kell vagni otthon a kormet, vagy kozmetikushoz kell vinni?

Figyelt kérdés
Letszi segitsetek! Mar nagyon kapar

2014. febr. 4. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 perc levágni otthon a körmét. Ha én le tudom vágni a rottimnak, de is letudod a yorkiednak.
2014. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon le lehet, ha értesz hozzá. Ha nem, akkor inkább vidd állatorvoshoz holnap, ő sec-perc alatt elintézi, nehogy rossz helyen vágd. A töve felé vérezhet is, erek futnak benne. Tudni kell, hogy meddig szabad levágni.
2014. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Lehet kapni olyan körömvágót, aminek van távtartója, így túl sokat egyszerre nem tud belőle vágni, tehát garantáltan nem vág bele az eleven részbe..

2014. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd el állatorvoshoz, vagy kozmetikushoz, gondolom, ez lenne az első alkalom. Majd megmutatják, hogyan csináld, de véleményem szerint jobb, ha ezt szakember végzi el helyetted, mert könnyen belevághatsz a kutya körmébe annyira, hogy már fáj neki. Sok helyen ingyen megcsinálják! :)
2014. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el kozmetikusnak, majd ő megcsinálja és megmutatja neked. Csak úgy ne ess neki.
2014. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én letudom vágni a labradoromnak, szerintem te is megbirkózol vele.Ha pedig félsz hogy túl sokat vágsz le, meg hogy vérezni fog neki, akkor vidd el holnap állatorvoshoz. :)
2014. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagy állatorvos jobb ha előszőr megmutatja,hogyan kell helyesen levágni és mivel,hogy sem túl éles,sem sorjás végeket kapjál és túl rövid sem legyen.
2014. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legcélszerűbb, ha elviszed egy kozmetikushoz, megmutatja hogyan kell és utána már megtudod te is csinálni. Én is otthon vágom amúgy, nem egy nagy kaland.
2014. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mity ***** válasza:
Ha ilyen kérdést képes voltál kiírni,akkor mindenképpen kozmetikus,vagy doki.
2015. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!