Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy kertünk.Vidám,hűséges,de nem túl élénk kutyát szeretnék.Nem szeretem a "táskakutyákat", de a túl nagytestű nem érezné jól magát a kertünkben,tehát valamilyen közepes termetűre gondoltam.

(Régen volt egy snauzer fajtájú kutyám,de sajnos elpusztult.Nagyon szerettem, de most más fajtát szeretnék.)



2014. febr. 5. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag kertben tartanátok, vagy házba bejáratos lenne? Kb mennyi időd lenne vele foglalkozni?
2014. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézz körül a menhelyeken, ott tudnak neked segíteni, melyik lenne a megfelelő kutya a számodra! Ingyen elhozhatod, ráadásul chip is van bennük, és ivartalanítva vannak, tehát még ezt sem kéne kifizetned! Vannak ott is fajtatiszta kutyusok.

Ha mindenáron kiskutyát szeretnél, akkor javaslom az staffordshire terriert, a skót juhászt, kistestűekben - ami nem táskakutya - a westiet, és a spánielt.

2014. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Mopsz de őt házban kellene tartani vagy mondjuk egy aussie ( ausztrál pásztorkutya)
2014. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ausztrál juhászkutya sok mozgást és foglalkozást igényel. Azt én nem ajánlom.
2014. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk Jagd terrier volt nem túl nagy kertben, és semmi probléma nem volt vele :)
2014. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aussiet, bár gyönyörű fajta, én sem ajánlom! Kb akkora a mozgásigénye, mint egy terelésre kitenyésztett bordernek, aminek napi több óra foglalkozás szükséges!
2014. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
jagd terrier szerintem megfelelne , de körülnézhetnél menhelyen is
2014. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,utánanézek :)

Minden délután otthon vagyok 2-5 ig szval lenne időm :)

2014. febr. 9. 09:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Lakásba nem jöhetne be sajna..
2014. febr. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!