Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktatok kiabálni a...

Ti szoktatok kiabálni a kutyátokkal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elméletileg nem helyes, de nekem, bevallom, néha eljár a szám, vagy hogy mondjam. Például ha a kutyám üldözi a macskát (vagy a húgomat) mert játszani akar vele, annyira elszáll az agya, hogy csak azt hallja meg, ha rákiabálok. Vagy ha eltűnik a szemem elől/szájába vesz valamit amit nem kéne, és normál hangsúlyú behívásra nem reagál, sokszor "lekiabálom" úgymond. Szinte mindig hatásos.

Nem szoktam különösebben felhúzni magam, szimplán csak kiabálok, már ha egyáltalán van ilyen...


Az a kérdés, le kéne-e szokjak róla vagy ennyi még belefér? :S (Egyébként 11 hónapos a kutyám. Eléggé szófogadó ezeket leszámítva.)



2014. febr. 5. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Belefér. Nincs ember, aki sima hangnemben le tudná hívni a kutyát a macskáról, ha már megindult.
2014. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán belefér. Néha én is felemelem a hangomat. Az anyukája sem éppen kedves eszközökkel tanítja.
2014. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor amikor már teljesen kicsúszik az irányítás a kezemből, és másképp nem figyel rám. Nagyon ritkán de előfordul.
2014. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vele nem, csak neki :D Szoktam, ha nagyon muszáj, vagy ha valamiért nagyon ideges vagyok.
2014. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, szoktam néha :)

A fontos az, ha abbahagyta, amit csinált, utána menjen a dicséret is kioldásként :)

2014. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak ha hívom vagy rászólok rosszalkodás közben. Pl. ha felugrál, akkor "Hé!".


De pl. kiabálni neki, hogy "Minek sz.rtad össze már megint a szőnyeget te hülye!" na ilyet soha :D

2014. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!