Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek melyik a kedvenc kutyafa...

Kinek melyik a kedvenc kutyafajtája és miért? :-)

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 17:21
 1/10 Firestorm ***** válasza:

Amstaff,pit,Weimari vizsla,Bullmasztiff,roti,magyar vizsla,Cane corso.


Gyönyörűek,okosak,könnyen taníthatóak,aktívak (bár a bullmasztiff annyira nem pörgős) és lenyűgöző a személyiségük :)


Illetve a leopárd kutya,bár ő csak küllem alapján,mert életben még soha nem találkoztam ilyen kutyával így csak leírás alapján tudnék ítélni,azoknak meg nem mindig lehet hinni :)

2014. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beagle, mert szép a színe, és cuki amíg kicsi, de idősebb korában is szépek.

Mondjuk nekem még nem volt, mert csak keverék kutyákat fogadtunk be eddig.

2014. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
husky, mert gyönyörű kék szeme van, nagytestű, tehát meg tud védeni, szép a világos bundája, és eleven, mozgékony. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2014. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ohh, katicaka...:D


Az argentin dog a kedvencem kiskorom óta, amióta megkaptam az első kutyás könyvem tizenévesen. Azért, mert szerelmes vagyok a fajtába. Nem is szerelem, inkább rajongás. Szerencsés vagyok, mert tarthatom is ezt a fajtát.


A másik kedvenc a KÁJ, de ezt a fajtát egyenlőre nem fogom tartani. Talán majd egyszer...

2014. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk mindig pulink volt kiskoromba én nem vagyok kutyás de mivel sok lovunk van mindig jó volt melléjük kizárólag egy terelőkutya :) és persze h bírja a hideget mert nálunk nyuszin kívül (még az se sokat) nem jöhetett más állat a házba!
2014. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy pár kutya, amelyek tetszenek, akár kívül, akár belül, de a dobermann egy régi álmom.
2014. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is a Dobermann az álmom!
2014. febr. 5. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
a mudi. mert megmaradt a régi terelőösztöne, de tökéletes társ, sportkutya és akár lakáskutya is lehet egy minigarzonba, megfelelő mozgatás mellet - és nem utolsósorban mert magyar. számomra elkeserítő, hogy a magyar fajtákat mennyire elhanyagolják (pl. egy átlagos tk-s kutya 100 e ft, egy könyves mudi pedig már 50-70 e ft-ért is kapható).
2014. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csivava és nápolyi masztiff :D


A csivava azért, mert első kutyám csivava volt és örökre szívembe zártam a fajtát, amilyen kicsi a termetük, olyan nagy a szívük :))))

A nápolyi masztiff meg a kinézete miatt, annyira jópofa a nagy redőivel XD

2014. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mopsz
2021. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!