Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának szánt húst vissza...

A kutyának szánt húst vissza lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Vettem 2kg fagyasztott farhátat, de mivel mást is kap az neki több mint egy heti adag. Kiolvasztva annyi idő alatt megromlik. Igy viszont nem tudom szétszedni. Ha kiolvadt porciózva vissza fagyaszthatom?
2014. febr. 6. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Vissza. A hus visszafagyasztasa 2dolgot okoz. Amikor másodszor olvasztod előbb meg fog romlani. Mivel kb azonnal eteted ezért ez kutyaknal mindegy. A másik hogy nem ugyan olyan az állaga. Ha fozned nem lenne olyan guszta.. ez megint nem erinti őket.

Gondolj bele am a lecsóba ha fagyasztod akkor a paprika mennyire mas állagú mint amikor friss.

2014. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én általában 15-20 kgos csomagokba fagyasztva veszem a husit. Kiolvasztom napi adagokra osztom és vissza fagyasztom, semmi bajuk nincs tőlle.
2014. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagy tételben fagyasztva veszem, porciózáshoz ki kell olvasztanom. Soha semmi gond nem volt
2014. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. febr. 6. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!