Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó, magyar papillon...

Tudtok jó, magyar papillon kenneleket? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban egy megbízható idegrendszerű, egészséges társat szeretnék magam mellett tudni, másodsorban szeretnék egy jó kiállítási kutyát. :)

Köszönöm a normális válaszokat!


2014. febr. 7. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagyok otthon ebben a fajtában,annyit tudok tanácsolni,hogy beírod a google-be ,hogy "papillon kennelek" kiad x darabot,egyesével végigböngészed és amelyik kennelnél a számodra legmegfelelőbb kutyák vannak,azzal felveszed a kapcsolatot.

Aztán,ha mégsem tetszik,vagy a szűrésekkel nincs rendben valami,akkor lehet tovább keresni.

Én is ezt csinálom egy ideje,csak másik fajtával,de végre megtaláltam,amit keresek.


Ja,sokat segít,ha eljársz pár kiállításra és élőben is megnézed.Most lesz a fehova,én is megyek és most találkozunk először a tenyésztőmmel :)

2014. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!