Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót terrier vagy amtaff...

Skót terrier vagy amtaff esetleg westie?

Figyelt kérdés

meilyket válasszam? kiállítási kutyát szeretnék! kennel nevet vagy oldal címet is kérhetek?:)

nagyon jól nevelném és sétálnánk is meg játék meg minden ami kell :DDD


2009. dec. 7. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
amstaff* bocsi:$
2009. dec. 7. 17:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első kutyának ne amstaffot válassz... A westie tömegcikk lett. Marad a skót terrier.
2009. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amstaff a legjobb.Bár kiállitásra a westie-t ajánlom mert többen vannak kiállitáson,de én amstaffot vennék.(föleg ha télleg jól tudod nevelni,te tetted fel a másik ilyen kérdést is?Mert ha igen akkor ajánlom ha amstaffnál maradsz hogy sokkal szigorubban kell nevelni egy westie-nél)Én skót terriert azért nem választanék mert iszonyu sokat kell a szőrével foglalkozni és nagyon drága kutya én nem tudnám megfizetni,persze ha te igen akkor őt is ajánlani tudom mert jófej kutyusok,volt a kutyasulinkba egy és nagyon imádtam azt a kutyát:)persze csak az enyim után:D Nekem a Westie-k is tetszenek de belőllűk nagyon sokan vannak,én biztos hogy valami nem túl divatos kutyát választanék,mert sokszor még a tenyésztőnél is vannak allergiás kutyák.Én amstaffra szavazok:)
2009. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy jól nevelnéd, sétálnál is vele, meg minden, ami kell, nem elég. Kertes házba szeretnéd vagy lakásba? Mennyit foglalkoznál vele naponta? Volt már előtte kutyád? Eleinte ilyen kérdésekre kéne válaszolnod.
2009. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lakásba tartanám de van kertünk és ott tud pisilni, kakilni. iskolába 8.00-14.00 óráig vagyok és utána csak vele foglalkoznék. De lenne 1-2 óra amikor leckét írok! Volt/van kutyám. Ellátását tudom biztosítani. Kozmetikust ismerek.
2009. dec. 7. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne staffordshire terriert.Egy iskolád gyereket még egy olyan kutya nem vesz komolyan,inkább westiemskót terrier.
2009. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha nagyon fiatal akkor tényleg nem ajánlott az amstaff.
2009. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14
2009. dec. 8. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ne válaszd ezt a fajtát, nem vagy elég érett hozzá. Ez a fajta a mindennapokon is határozott fellépést igényel.
2009. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amstaff:)
2010. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!