Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma a szoptatós kutyusom be...

Ma a szoptatós kutyusom be jött a elletőbe szoptat 1 percig és oda hány a kiskutyusok elé. Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha egyszer fordult csak elő, akkor bármi lehet, előfordul. De ha változik a viselkedése, nem eszik, tovább hány, akkor azonnal orvos!

(ellés után látta a doki? Nem maradt benne semmi? mincs méhgyulladása?)

2009. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már 5 hetesek a kicsik és ma csinálta először és csak az elletőbe máshol nem amúgy a kicsik is esznek már nem tudom mi ütött belé?
2009. dec. 7. 18:16
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és kétszer csinálta
2009. dec. 7. 18:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Az evéssel nincs baj inkább túl gyorsan fal.
2009. dec. 7. 18:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Ellés után azonnal látta az állat orvos már 1 órával
2009. dec. 7. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tényleg gyorsan evett. Azért ha változik a viselkedése inkább hívd fel a dokit és kérdezz rá.
2009. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baj van, lehet, hogy csak ösztön. A farkasoknál, mikor a felnőttek hazatérnek a vadászatból (tele gyomorral), a kicsik a nagyok szájának nyalogatásával váltják ki a hányást, így jutnak húshoz. Valószínűleg ez áll a háttérben itt is. Egy ismerősöm közép snaci szukája is mindig ezt csinálta.
2009. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de azok a buta kölykök gyorsan fel is akarják nyalni de én nem hagyom.Félek valami bajuk lesz.
2009. dec. 8. 07:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Már nagyok a kutyáid. Az enyém is etette őket így. Csak meg kell róla bizonyosodni, hogy tényleg azért csinálja amiért a farkasok. Úgysem figyelheted őket állandóan.
2009. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Minnél előbb kezdd el a szilárd hozzátáplálást a kiskutyáknál, mert előfordulhat, hogy hirtelen apad el az anykutya teje, akkor mi lesz?

Éhen halnak a picinyek?

Az anya így tanítja az önálló evésre a kicsiket.

Jó minőségű száraztápot áztass forróvízba, mire kihül, a száraz is megpuhul, és azt tedd a kicsik elé.

Eleinte fanyalognak majd, de előbb-utóbb rákapnak.

Friss víz legyen előttük mindíg, inkább az ivással, mint az evéssel szokott probléma lenni.

üdv.

2009. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!