Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mentek ilyenkor?

Ti mentek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A kérdésem azoknak szól, akik kertes házban tartanak kutyát és sétáltatják is, esetleg kinti-benti is a kutya.

A lényeg: tiszta sár az udvar, egyszerűen nem lehet kint mit csinálni, mert bokáig süllyedek, bent meg nem tudom kellően lefárasztani a kutyákat. Akinek hasonlóan sáros az udvara, az viszi ilyenkor sétálni a kutyát? Vagy tök mindegy, mert az utcán/elengedős helyen is sár van?

Nálunk az utcákon is áll a víz, vagy épp a sár.

Ugye nem gond, ha most pár napig nem sétálnak? (4-5 nap esetleg) Az imént játszottunk kint, de kész káosz volt az egész ekkora sárban :/


2014. febr. 8. 13:35
1 2
 11/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Előző télen, mikor a sok csapadéktól és olvadástól az egész duna part és az egész kert sáros volt, akkora sétákat áttettem betonra, az egész kerületet bejártuk esténként :) Délelőtt meg a világosban láttam, hogy füvön vagy sárban tapicskolunk-e a parton :D

Most a kertben sár van, de kint nem vészes, így sétálunk ugyanúgy.

Séta után kint marad, leszárad, aztán 1 óra múlva behozom kis lábtörlés után.

Tegnap végre szűk egy év után megfürdettem, ma sárban rohangászott kutyával és hempergett is a földön, mégis tiszta :)

2014. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!