Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van terelésre lehetőség...

Hol van terelésre lehetőség kutyával?

Figyelt kérdés
Border collim van és komáromban lakunk. Nem tudna nekem segíteni valaki, hogy hol van legközelebb terelésre lehetőség?

2014. febr. 9. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi számít közelnek? Sajnos terelési lehetőség nem nagyon van. Arra készülj fel, hogy az egész napod el lesz baltázva az utazással. Remélem van autó, amivel a kutyát szállítani tudod. Én Győr környékiekről tudom, hogy a sogorókhoz járni tanulni, mert ott van legközelebb hozzáértő ember, de ott tudni kell németül vagy angolul.

Hosszútávú terved is van, vagy csak a kutya energiáit akarod lekötni ideiglenesen? Illetve akkor érdemes csak eljárni tanulni, ha a kutyának otthon is van lehetősége terelni. Tehát másik állatot is tartani kell (birkát), különben feleslegesen téped magat.

Kezdésnek érdemes lenne beszerezned egy angol DVD-t interneten megrendelve: http://www.youtube.com/watch?v=ZYODEanyncY

2014. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bánkon Horog Annamáriánál van lehetőség, Vasadon nem tudom kinél. Meg ha jól tudom Fertőszéplakon Hanzséros Máriánál van lehetőség terelésre, jah igen meg a Szarvas Tanya Porteleken. Még Domoszló Balássy Evelinnél, de ez neked már messzebb van.
2014. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!