Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát érdemes tartani...

Milyen kutyát érdemes tartani kisgyerekek mellett kertes házban, aki azért a házat is őrzi és a gyerekeket sem bántja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Labrador. emberszerető, okos, intelligens, könnyen tanul csak foglalkozni kell vele és tanítani. játékos, imádja a gyerekeket. nálunk húzzák a farkát, nyúzzák a rokon gyerekek, de nem bántja őket. én az ételt is kiszedhetem a szájából, nem bánt. csak szomorúan néz :) kertes ház pont jó neki, mert hiperaktív fajta :) mi imádjuk :)
2009. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Boxer, nagyon gyerekszerető és játékos.
2009. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Staffordshire terriert!!Ne higyj a szóbeszédnek!!Ez a kutya nagyon ragaszkodó,imád a gyerekekkel játszani,szereti őket!Nekem volt sztafim,és kisgyerek is volt akkor,a kutya vigyázott rá,amíg kint játszott az udvaron.Soha semmi baj nem volt,az életemet rábíznám az ilyen kutyákra!És még valami!Ha tényleg hiteles véleményre vagy kíváncsi ezzel a kutyával kapcsolatban,kérdezz meg tenyésztőt,vagy keress utána a neten!Nem fogod megbánni!!
2009. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Szia.

Csak erősíteni tudom az előző válaszolót.Nekünk is Labink van.Igaz még gyerek nincs,de mindenkivel barátságos aki hozzánk jön.Hízelgésből most azt a szokást vette fel,h ráül az érkező lábára.:-)Szeret mindenben részt venni.Pl törtük a diót ,és Ő úgy foglalt foglalt helyet,h mindenkit lásson.

Ha meghallja a hangom akkor már repül felém.Nagyon tud örülni.Én is ezt a kutya fajtát ajánlom.

2009. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
64%

Énis a labdradort ajánlanám. Rendkívűl okos, barátságos, mozgékony, szeretetre méltó.Szereti a gyerekeket és teljes mértékben megadja magát nekik.Házőrzőnek nem a legmegfelelőbb kutya... a természete miatt, de gondolom erre is kilehet képezni.

több:

Leonbergi (nagy termete miatt nem nagyon próbálkoznak a betörők,és rendkívűl gyerekbarát)

Pireneusi hegyikutya+Argentin dog: (család &gyerekszerető &házörzőnek kíváló)


Mallorcai bulldog (rendkívűl kedves&családcentrikus kutya)


de még nézegess, rengeteg hasonló fajta van [:

sok szerencsét.

2009. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Bobtail. Kimondottan ezek az erősségei.

Házőrző, akkor is jelez, ha ismerős jön, másképp, ha ismeretlen, de ha nem vagyunk itthon, akkor csak a NAGYON imserős jöhet be kulccsal, távoli ismerős kulccsal se. A gyereket szereti, nem bántja, sőt a legendák szerint bújócskázni se tud tőle a gyerek, mert ha elbújik, kimenti :-) Ez megtörtént elvileg...

2009. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Golden retviver
2009. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

A vadászkutyák mióta házőrzők? :O

Szerintem majdnem mindegy milyen fajtát választasz, csak neveld meg és a gyereket is neveld a helyes bánásmódra.

2009. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, egy labrador mióta őriz házat...
2009. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Belgajuhász - azok közül is inkább a tervueren vagy a groenendale
2009. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!