Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Westie kisgyerek...

Labrador vagy Westie kisgyerekek mellé kertesházba?

Figyelt kérdés
2 kisgyermekem van és nagy családiházban élünk,de nagy kerttel.Ez a két fajta nagyon tetszik nekünk.Melyiket ajánlanátok gyerekek mellé?Sokat sétálunk,kirándulunk a kutyus kint és bent is lehetne.
2011. aug. 17. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindkét fajta jó választás, a west-highland mivel terrier egy kicsit makacsabb, de egyébként ő is nagyon jó családi kutya lehet.

Amelyik Neked szimpatikusabb.

2011. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire kicsik azok a gyerekek? Labradorok megnőnek 30-40kg ra is, tehát könnyen felboríthatja a gyerekeket ha még nagyon kicsik. Ellenben tökéletes családi kutyák, kirándulni imádnak , úszni is. A westi sem rossz, de terrier, tehát elég makacs kutya. Én inkább a labit mondom :)
2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a Labradort :) Főleg a kisgyermek miatt, a Labi birkatürelemmel tűri, hogy a picik nyúzzák, sőt, élvezi hogy foglalkoznak vele, míg a Westi hamarabb megunja. A Labradort fegyelmezni is könnyebb picivel, mert egyáltalán nem makacs (legalább is az enyéim sosem voltak azok).
2011. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
menhely meg sem fordult a fejetekben?
2011. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1 és 8 évesek.Az a baj,hogy mindkét fajta nagyon tetszik,szinte egyformán,de két kutyát nem akarunk.Ezért a leg gyermekszeretőbbet,persze nevelve lenne,mert nekem volt már kutyám,de ezek a fajták még nem.Bár olvastam róluk nagyon sokat,külföldi oldalakon is,de tapasztalatra volna szükségem.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. aug. 17. 11:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Így aztán pláne a Labradort mondom :) Nagyon gyermekszeretőek, és biztos, hogy nagyon vigyáz majd a picire, de a nagyobbnak is megfelelő, és még játékból sem odakapósak (főleg, ha rendesen nevelve vannak).
2011. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 17. 11:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Így én is inkább a labradort ajánlom, igazuk van a többieknek, az emberszeretőbb.

Persze a westi is az, de a labi igazán emberközpontú.

Első voltam.

2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem pedig az,hogy kant vagy szukát?
2011. aug. 17. 11:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem Labradorból volt mindkettő, és azt tapasztaltam, hogy a szuka nyugodtabb. A kan kis energiagombóc, és ki kell rendesen fárasztani, a szukával könnyebb (bár egyik sem tartozik a problémás kutyák közé :)). Annyi, hogy ivartalanítás után érdemes nagyon odafigyelni az etetésnél, mert könnyen híznak, főleg a szuka.
2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!