Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te tartasz otthon kötszert,...

Te tartasz otthon kötszert, elsősegélydobozt a kutyádnak? Azt mondják szerezzek be egyet, de hogy sérülne már meg a kutyám?

Figyelt kérdés

Itthon? Nekem ugrik, miközben vágoma paradicsomot, és rá ejtem a kést?


hamarosan lesz egy kutyám, és sok kutyást végig kérdeztem, mit kell beszerezni, cuccok, amik kellenek.

És az egyik azt mondta, hogy igen, takaró, tál, fekhely, kint bent, stb. de a legfontosabb, hogy kötszer+sebfertőtlenítő!


Na ez minek? Hogy sérülne itthon meg a kutya? Mert, hgy sétáltatás közben megharapja egy kóboer kutya az lehet, de ITTHON?


Ha meg baja van, egyből irány az állatorvos!


Te tartasz otthon kutyának elsősegély cuccokat?

Hogy sérülhetne meg a kutyád? Nem bírom elképzelni...



2014. febr. 10. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azaz tavaly tört be a körme 2x. xD
2014. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Nagybácsin sebész..tucat műtétet néztem végig már és jó párszor "műtöttem" és varrtam össze mindenféléket:)


Nálam a fiókban nem az hogy gyógyszerek,elsősegélydobozok,de szike-cérnák és érzéstelenitő is van szép számmal :)


Voltam 5 napot az alpokban a kutyámmal,vittem mindent egyszer varrtam is mert toklászt kapott 3000 méter magasan semmivel a közelben örültem annak,hogy volt nálam fájdalomcsillapító és legalapabb tudás és bátorság a vágásra és varrásra :D

2014. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Akiteki ***** válasza:
86%
Jesszus! Hova ment be az a toklász, hogy így kellett kiszedni szegényből?
2014. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

2 ujja közé,első nap estefele nyaldosta de nem értettem mi van,nem láttam semmit és nagyon későn sátraztunk le,másnap sántított és délre már nem is lépett rá folyamatosan megállt nyaldosni.Nem segített az átkötés és a fájdalomcsillapító sem.. :(

Kb a bokájáig nyalta fel nekünk meg még 2 teljes nap volt elérni egy falut (ahol nem biztos,hogy tudnak segíteni rajta) 60 kilós dögit nem tudnék a 25kg-s zsák mellett elvinni a hátamon,ő nem tudott jönni.

2014. febr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van neki betadin,vatta,fültisztító lötyi,törlőkendő,féreghajtó,septosyl szemkenőcs (neki gyakran kell) és kék krém:-) volt mefix is,mert műtötték,ez mind csak az övé,nekünk külön van. jah és van vitaminja,mert nem szuperprémium a táp.
2014. febr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyos baj van, pl. üvegcserépbe lép és ömlik belőle a vér, persze, hogy állatorvoshoz viszem. De egy beszakadt köröm, lehorzsolt lábujj, kipállott talp miatt nem feltétlen megyek állatorvoshoz, bekenem Betadinnal vagy Neogranormonnal, oszt'jóvan. De pl. van itthon Calcimusc is darázscsípés esetére.
2014. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy röhögni fogsz, de volt már, hogy a kutyám váratlanul nekem ugrott zöldségvágás közben és ráejtettem a kést... más kérdés, hogy nem lett baja. :P
2014. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

Mikor meglesz a kutya, rájössz, h bárhol megsérülhet.

És elsősegély készlet mindíg van nálam...mondjuk ideiglenesezek is. A fertőtlenítő, géz, ragtapasz az alap. Nálunk van még oxigénes víz, széntabletta, fecskendő, kullancs eltávolító eszköz és spray.

2014. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!