Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Firestorm kérdése:

Miért van az, hogy a legtöbb kistestű kutyát pelenkára szoktatják és erre még büszkék is?

Figyelt kérdés

Konkrétan már a hideg ráz ezektől akik pelenkára szoktatják a kutyát.Basszus nem kisbabák,nem macskák,hanem kutyák.Hogy tudnak azok az emberek abban a bűzben élni?

Hányingerem van ettől,hogy erre lusták,hogy szobatisztaságra neveljék szegény állatot.


2014. febr. 10. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

És köszönöm az aggódást, szerencsére nincs büdös.:)

Az, hogy nagy ritkán belepisil, és mire hazaérek kidobom, nem szagít.

2014. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudod kinek fáj az "igazság"? Ki vagy te, hogy eldöntsd, mi az igazság? Mindenkinek van véleménye, ki így csinálja ki úgy, elég gyerekes viselkedés, hogy csak neked lehet igazad, csak amit te mondasz az a jó. Nekem meg ettől van hányingerem, nem attól hogy néhányan pelenkát használnak.
2014. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen csak nekem lehet igazam ez van :) Neked nem valo kutya,ennyi.En 12 oraban dolgoztam es kibirtam,hogy ne menjek el pisilni,ha esetleg kozepes/nagytestu kutyad lenne gondolom nem lenne pelenka alatta...Amelyik rahugyozik,kakilt a pelenkara az em szobatiszta.Ne kergess hamis dolgokat :)
2014. febr. 15. 20:51
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Nekem senki ne mondja meg, való-e nekem kutya látatlanba. Ki vagy te, hogy ismeretlenül ítélkezz mások felett? Lehet, az én kutyám boldogabb, jobban érzi magát mint a tiéd, attól hogy itt fikázol másokat.
2014. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Te egy szuperhős vagy akkor, bocsánat, hogy szólni mertem.:)

Úgy éreztem pedig, hogy egy 10-en évessel "veszekszem", azért is akartam abbahagyni. De így még gázabb.

2014. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 sippara ***** válasza:
42%
Persze, mindenkinek lehet véleménye, neked épp az a véleményed, hogy jó a kutyát rászoktatni, hogy a nappaliba szarjon - ugyanakkor nem tudom, te is szívesen megcsinálnád-e. Lehet, hogy neked nem büdös, de ő ott "él" vele pár órát, ráadásul teljesen ellentétes egy egészséges kutya természetével.
2014. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos mi vagyunk a butak.Biztos boldogabb a kutyad,mint az enyem hiszen szegeny ebem szornyu korulmenyek kozott van tartva.Ugy larszik te is itelkezel,hogy kinek boldogabb kedvence:)
2014. febr. 16. 11:07
 18/19 anonim válasza:
Én értem, hogy a kutyapelenka nem jó dolog. Kistestű kölyöknél is megoldható az, hogy kivigyük..de mi van éjszaka? Hagyjuk, hogy a kutya össze-vissza pisiljen a lakásban? Kérlek akkor adj tanácsot mit lehet tenni az éjszakai bepisilések ellen. Hozzáteszem a kakival semmi gond,mert szól ha mennie kell, és fel is kelek hozzá mindig. De ha pisilni kell meg sem mukkan, és mégsem figyelhetem egész éjjel hogy mikor kell kimennie..
2017. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sejthettem volna, hogy erre már nem kapok választ :) sajnálom, hogy ilyen emberek vannak.. úgy gondolom, hogy mindenki saját maga döntse el hogyan s miképp tanítja meg a kutyáját szobatisztaságra. Nem hülyeségből találták ki ezeket a pelenkákat. Megvan a maga módja, hogy ennek segítségével mégis hogy lehet szobatisztává tenni egy kutyát. Az, hogy neked kedves kérdező más a véleményed még nem jogosít fel arra, hogy másként gondolkozó embereket lenézz,és nem megfelelő hangnemet használj velük szemben. Ehelyett használhatnád a tudásod arra, hogy mások dolgát segítsd tanácsaiddal.
2017. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!