Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van a kutyája úgy...

Kinek van a kutyája úgy megkötve hogy az udvaron át bír közlekedni szajlával? és meg bír e süketedni tőle a kutya?

Figyelt kérdés
idén nyáron apukám kiakarná próbálni és félek hogy meg süketetül-e tőle a Sárhegyi kutyánk.

#légyszves #nehogy megsüketüljön #a kutyusom
2014. febr. 13. 19:01
1 2 3 4
 11/36 sippara ***** válasza:
91%
ÁPDÉT! Emberek, a szajla egyfajta zsinór, konkrétan még én sem tudom elképzelni, de biztos forrásból tudom, hogy zsinórféle :D Az továbbra is rejtély, hogy hogyan süketíti meg az állatot :D
2014. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%
Mindjárt kiírok egy kérdést erről a kérdésről.
2014. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%
Rossz napom volt, de ezek a válaszok felvidítottak, köszi.:) Amúgy nem tesz jót a kutyának, ha meg van kötve , (konkrétan állatkínzás), de a hallására elképzelni nem tudom, hogy lehet hatással.
2014. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

Ha Sipparának igaza van,és az egy zsinórféle, akkor szerintem ő a futóláncra gondolhat, vagy mi annak a neve, ami ki van feszítve és azon van a kutyapóráza, és úgy "tud futkosni"

és, a hang, amitől félhet, hogy megsüketül a kutya, az szerintem az lehet hogy a karabiner vagy mi súrlódik a "szajlán" és gondolom hangot ad ki.

De, ez csak egy feltételezés, remélem a kérdező visszaigazolja állításom helyességét, illetve helytelenségét.

Amúgy, ilyenektől szinte esélytelen, hogy megsüketüljön.

2014. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez eddig a legszórakoztatóbb kérdés-válasz itt a GYIK-en! :) Főleg itt a kutyás topikban! :)
2014. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 sippara ***** válasza:
21:32, ez eddig a legépkézlábabb megoldás :D
2014. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Akiteki ***** válasza:
100%

Átmentem szörnyecskébe és erősen ártalmas rám, hogy éjfél után a gyakorit olvasom. Potyog a könnyem a röhögéstől.

Én csak azt tudom elképzelni, hogy a kedves papa a füleinél akarja kikötni a kutyát.

2014. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Meghalok :DDD Nem akartam feljönni,mert féltem az újabb kutyapelenkás kérdésektől,de megérte :DD


De a "süketedni" szó lehet náluk mást jelent,mint nálunk.

Bár fogalmam sincs,hogy az általános jelentésével,hogy süketülhet meg egy kutya,ha futó láncon van.Már ha a szajla azt jelenti :D

2014. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 sippara ***** válasza:
100%
ÁÁÁ, mi van, ha attól fél, hogy a láncon tartástól megŐRÜL a kutya? (még mindig csak tippelek - Kérdező, mondj már valamit :D)
2014. febr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nem értitek. Szóval adott ugye a szajla, ami köztudottan a kötél szinonimája (kösz Sippara) amire ki van kötve a kutya. És a kérdező attól tart, hogy olyan gyorsan rohanna a kutya, hogy a menetszéltől huzatot kap a kutya füle, és megsüketül!
2014. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!