Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van a kutyája úgy...

Kinek van a kutyája úgy megkötve hogy az udvaron át bír közlekedni szajlával? és meg bír e süketedni tőle a kutya?

Figyelt kérdés
idén nyáron apukám kiakarná próbálni és félek hogy meg süketetül-e tőle a Sárhegyi kutyánk.

#légyszves #nehogy megsüketüljön #a kutyusom
2014. febr. 13. 19:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%
Eskü, hogy lefotozom nektek a szajlát holnap:D Most nem érek rá, mert mindjárt suliba megyek:D Aztán majd megadjátok ti a magyar szinonimáját:) Gondolom a kérdező is szerbiai, mint én és itt szoktuk ezt szavat használni.:D
2014. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%
Arról is kérünk képet szemléltetésképpen, ahol egy szegény Sárhegyi kutya éppen megsüketedik!
2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
56%

Oké, akkor nem teszek.:)

(A süketedést én sem értem, hogy mitől süketedne meg.)

2014. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Légyszi, tegyél fel képet, érdekelne.:)
2014. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Akiteki ***** válasza:
Megfejtés: drótkötél.
2014. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
a szajla egy hosszú, kb. 2-3 cm vastag fémből készült madzag. És azért kérdeztem hogy megsüketül e mert itt Szerbiába már több évtizedje megy a hír hogy nem szabad szajlára kötni a kutyát mert megsüketül ezért senki nem meri kipróbálni de apukám kíváncsi és kiakarja próbálni
2014. febr. 18. 15:24
 27/36 sippara ***** válasza:
100%
...és több évtizede SENKI nem élt a környéken, akinek lett volna minimális logikája, vagy 60 feletti IQja?
2014. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
:))
2014. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 sippara ***** válasza:
100%
Dombon ülő fűcsomó legyek, ha értem... Ha kötéllel van kikötve, nem süketül meg, ha láncra van kötve, nem süketül meg, akkor egy drótkötéltől mégis HOGY AZ ANYÁMBA menne el a hallása???? Vagy szajlával csak a hallójáratába fúrt lyukon lehet megkötni??? Kérlek, magyarázd már el, miből gondoljátok, hogy megsüketülne :D
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 zsuzsabazsa ***** válasza:
83%

Én valami haranggal hozom összefüggésbe. Harang lehet felszerelve oda ahol a kutya közlekedik és a harang megszólal és attól süketedhet meg a kutya.

Ahogy olvasgattam a szajlával kapcsolatos infókat a neten nekem ez jött le, de korántsem biztos, hogy jót írtam.

2014. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!