Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a spray / por amitől a...

Mi az a spray / por amitől a kutya nem piszkít oda? Hatásos?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyánk egy 2 éves és egy 3 hónapos. Egyszerre kerültek hozzánk. Sajnos napközben nem vagyunk itthon, hogy szemmel tudjuk követni a nagy dolgukat, csak délután szembesülünk a napi terméssel ami elég sok..... Nagy kertes házról van szó és a kutyák "használják" az egész udvart, de mégis előre a kapu elé a bejárati ajtó elé és egyéb forgalmas helyekre szeretnek piszkítani.... :( Hogy szoktassuk le őket erről?
2014. febr. 13. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi már mindegyik spray-t kiprobaltuk, egyik sem hasznalt. :(

Porrol meg nem hallottam, lehet az bevalik. :)

2014. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nevelés többet ér. Mikor a nem kívánt helyre akarnak piszkítani, akkor oda kell terelni őket, ahova piszkíthatnak, majd dícsérni. Előbb-utóbb megtanulják, ha jól csinálod.
2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk... napi szintű séta?
2014. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dolgozunk. Du.érünk haza és már tele van sz@rva a placc! Napi 2x esznek,rem.ha már csak 1x esznek akkor kevesebb lesz...
2014. febr. 13. 23:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is dolgozom, reggel kiviszem az utcára (ház elé, akárhova) a kutyát fél órára, du. mikor hazajövök egy órára, este fél órára de van mikor ez kimarad. Nem nagy szám, és így tiszta a kert.
2014. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindannyian dolgozunk/iskolába járunk. Ezért pl jobbnak tartom a lakásban tartást, mert rá vagyok kényszerítve a sétára. Sok kertesházas simán beböki kifogásnak, h nem ér rá. Nekem sincs több időm, mint másnak. De ha délelőttös vagyok (6-14), akkor 4:20kor kelek, h a kutyát levigyem. Ha délutános, akkor sima liba minden. Ha éjszakás, akkor reggel, mikor hazaérek ledobom a cuccom és irány le a kutyával. Hidd el, én is szívesebben mennék egyből akzdni, de nem lehet. Na ehhez kéne neked is hozzászokni. A kztya felelősséggel és lemondásokkal (is) jár, ha nem vsgy képes miatta valamiből engedni, akkor nem kell neked a kutya.
2014. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésemre válaszoltatok! Köszönet a kivételnek! Reggel hagyjam egyedül a lányom az ágyban ,hogy a kutyákat sétáltassam vagy hajnalban szedjem ki az ágyból,hogy amíg nem indulunk az oviba sétáltassuk a kutyákat! Vagy du.amikor haza érünk? Azért egy kertes családi házat nem annyi idő össze rántani mint egy lakást! Nem is tudom melyikről mondjak le... Egyébként a pici b.pásztort még nem is lehet a sétáltatással terhelni...
2014. febr. 14. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha már ovodás a gyereked akkor amig ő alszik nyugodtan elviheted setalni a kutyat mivel eleg nagy ahhoz h megertse h ha felebredne miert nem vagy ott ugyanez igaz este... de kifogast mindig konnyebb keresni mint cselekedni.

Mi a panzi sprayt probaltuk lakasba szonyegnel bejott butor jelolesnel nem, de hozza teszem lehet h a spray nelkul is leszokott volna rola..

2014. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a nincs időm dumát. 3 műszakban, folyamatos munkarendben tolom, 90 nm a lakás, ápolom a magatehetetlen nagyapámat, sétáltatom a kutyát, és nekem is csak 24 óra egy nap. Nyafogni a legkönnyebb.
2014. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt mindenki super ügyes! :)
2014. febr. 17. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!