Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harci kutya támadása esetén?

Firestorm kérdése:

Harci kutya támadása esetén?

Figyelt kérdés

Éppen ma beszélgettünk egy ismerőssel arról,hogy mi a teendő,ha egy harci kutya megtámad egy másik kutyát vagy embert.Ő azt mondta legjobb ütni vágni a kutya fejét vagy éppen ahol éri.

Én maradtam a grabanc elkapásnál és megrázásnál illetve a 2 hátsó láb kihúzásnál illetve a száj szétfeszítésével bottal.

Én úgy tudom,ha egy ilyen jellegű kutyát elkezdenek ütni annál jobban támad és ráfog az áldozatra,mennyi ebből a valós dolog?


2014. febr. 14. 17:18
1 2
 11/16 sippara ***** válasza:
66%
Hamarosan vendégeim lesznek, de ma vagy holnap végignézem és írok neked belőle egy kis összefoglalót, mert érdekeseket mond a srác (már az utolsó másfél percben, mert eddig csak azt néztem meg :D).
2014. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Én sem néztem meg, meg az angolom se százas, úgyhogy az összefoglalót nyilvánosan kérnénk :D
2014. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
én is kíváncsi lennék rá. Amúgy tényleg nem semmi a srác.
2014. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyit azért hozzáfűznék a 15:40-es jelenethez, hogy miután szétválasztotta a kutyákat, továbbra is egymással szemben tartotta őket, ami hiba.

Ilyenkor hatástala(abb) a no, meg hej kiabálás.

A kutyák egymásnak oldalt, vagy háttal ismerkednek, egymással teljesen szemben állva harcra sarkallja őket, pláne egy verekedés utáni felfokozott állapotban.


Ha már ilyen profin szétkapta őket, el kellett volna fordítani őket, hogy oldalra álljanak egymáshoz.

Úgy a lenyomás, lefektetési próbálkozás se csak próbálkozás lett volna, hanem valószínűleg hatékonyabban sikerült volna, fekve pedig jóval hamarabb megnyugszanak.

2014. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozza le a válaszadóimat,de pukkadjon meg!


Hát ma kiderül mit miért és hogyan,szerencsére van egy jó angol tudású emberünk :)

2014. febr. 15. 13:26
 16/16 anonim válasza:
38%

ma 13:26


Ez a gyakori.hu. Itt minden jöttment lepontoz minden kérdést. Nézz csak meg engem :( 2 hete még 72%-on voltam.

2014. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!