Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy magyarország...

Miért van az hogy magyarországon a labikat ócsárolják a Goldeneket meg istenítik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért? Ez így van? Akkor, nem tudom, ez új info volt nekem. :D
2014. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ez így is lenne, bár nem hallottam a labik ócsárolásáról,ne törődj vele.Nekem labim van és imádom, ahogy az egész környezetem.A két kutyafajta nagyon hasonló,sokan keverik is, de nem hiszem, hogy a lbikat ócsárolnák.
2014. febr. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is sokkal több embert látok Goldennel, mint Labradorral. Nem tudom miért... Pedig nekünk Labink van és imádom! :)
2014. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A két fajta között szinte alig van különbség jóformán csak a kinézetükben térnek el, úgyhogy nem hiszem, hogy ez így lenne!

Egyébként nekem egyformán vannak Labradoros és Goldenes ismerőseim is, szerintem mindkét fajta egyformán népszerű Magyarországon, legalábbis én így tapasztaltam eddig.

2014. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!