Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vs akita Német...

Dobermann vs akita Német juhászkutya vs akita?

Figyelt kérdés

Melyik győzne harcban?

Csak egy elméleti kérdés.



2014. febr. 16. 21:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsótól kérdezném, hogy milyen akitád van? (utolsó előtti vagyok)

Egyébként az enyém 2 hónaposan került hozzám, volt a portán kutya is macska is sőt baromfik is voltak amíg "valaki" le nem rendezte őket, a macskákat valamiért azóta is rühelli pedig most 9.én lesz 6 hónapos, egyedül a kutyával jön ki.

2014. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az 1. oldalról az utolsó :D
2014. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az akita győzne.Még hogy nem lehet rávenni a harcra.Régen gladiátorkutyának használták.Harci és vadászkutya,mint ahogy már valaki említette előttem.Az egyik legnehezebben kezelhető fajta,de ha jó kezekben van akkor nincs vele semmi gond.
2014. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem három akitám volt, és nyugodtan állíthatom, hogy az akita nyer fölényesen. Milyen házikutyus?? ki írta ezt a hülyeséget? Az egyik akitám egy rottweiler lábát harapta le, a másik meg egy németjuhászt hagyott helyben, úgy 3 perc alatt..
2014. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!